G2 już dziś w playoffach VCT Masters Berlin? Czas na piąty dzień zmagań

G2 już dziś w playoffach VCT Masters Berlin? Czas na piąty dzień zmagań

14.09.2021, 11:25:05

Auni „AvovA” Chahade i jego kompani z G2 Esports już dziś mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej VCT Masters Berlin. Po wczorajszej porażce F4Q z Sentinels wszystko znajduje się w rękach europejskiego kolektywu, który pokonując dziś Koreańczyków, wyrzuci ich za burtę prestiżowych zmagań. 

Czwarty dzień rywalizacji w ramach VCT Masters Berlin zapowiadał się dla rodzimych kibiców naprawdę świetnie. Wszystkie znaki na niebie wskazywały wszak na to, że Acend z Patrykiem „starxo” Kopczyńskim i Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem na pokładzie będzie w stanie pokonać Vision Strikers i jako kolejna ekipa zameldować się w fazie pucharowej. Ostatecznie sympatycy rodzimego duetu, jak i oni sami, musieli obejść się ze smakiem. Legendarny koreański kolektyw pokonał reprezentantów starego kontynentu zarówno na Haven, jak i Iceboxie.

Awans do fazy pucharowej zapewniło sobie wczoraj również Envy, które dołączyło tym samym do 100 Thieves w gronie ćwierćfinalistów. Bez większego trudu z F4Q uporało się także Sentinels, które co prawda w teorii dalej nie uzyskało przepustki do playoffów, jednak w praktyce wystarczy im do tego dzisiejszy triumf G2. Wszystko to z uwagi na nieobecność Bren Esports i odmienny format fazy grupowej w zbiorze D.

Dziś z turniejem pożegnać mogą się potencjalnie nawet trzy ekipy. Ewentualna porażka F4Q w starciu z G2 przekreśli ich szanse na fazę pucharową, a później w meczach eliminacyjnych zmierzą się zawodnicy Vivo Keyd oraz ZETA DIVISION, a także Havan Liberty i Crazy Raccoon. W obu potyczkach minimalnymi faworytami będą Latynosi.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach VCT Masters Berlin: 

  • 15:00 – G2 Esports vs. F4Q
  • 18:00 – VIVO Keyd vs. ZETA DIVSION
  • 21:00 – Havan Liberty vs. Crazy Raccoon

Wszystkie spotkania w ramach VCT Masters Berin wraz z polskim komentarzem możecie oglądać w tym miejscu.

Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze