Kto za Patitka i zeeka? G2 przedstawia nowych graczy Valoranta

03.06.2021, 10:12:08

Włodarze G2 Esports nie kazali długo czekać na ogłoszenia odświeżonego składu Valoranta. Tuż po oficjalnej odprawie Polaków i Łotysza zaprezentowano nowych reprezentantów Samurajów.

Przypomnijmy, że wczoraj końca dobiegła przygoda Patryka “Patitka” Fabrowskiego oraz Aleksandra “zeeka” Zygmunta z międzynarodowym składem G2 Esports. Wraz z Polakami organizację Samurajów opuścił ponadto Ardis “ardiis” Svarenieks. Ostateczne potwierdzenie roszad stworzyło więc przestrzeń do zakontraktowania aż trzech nowych graczy.

Zgodnie z przewidywaniami do Oscara „mixwella” Cañellasa i Jacoba „pytha” Mourujärviego dołączyli strzelcy wskazywani wcześniej przez francuskiego dziennikarza – Guillaume’a „neLa” Rathiera. Skład G2 Esports współtworzyć będą więc Žygimantas „Nukkye” Chmieliauskas, Auni „AvovA” Chahade, a także Jose Luis „Koldamenta” Aranguren.

Po tym, jak nie zakwalifikowaliśmy się do VALORANT Masters na Islandii, wiedzieliśmy, że musimy poprowadzić zespół w nowym kierunku. Nie chcemy być na uboczu, chcemy być najlepsi. Dzięki tym zmianom jesteśmy gotowi podjąć kolejne wyzwanie i wygrać VALORANT Masters 2 w naszym rodzinnym Berlinie czytamy w oficjalnym oświadczeniu zarządu.

Nukkye i AvovA sprowadzeni zostali z hiszpańskiego Teamu Heretics. Koldamenta opuścił z kolei kadrę triumfatorów VCT 2021: Europe Stage 1 Masters, a więc dobrze znane polskim fanom Acend.

Skład G2 Esports:

  • Žygimantas „Nukkye” Chmieliauskas
  • Jacob „Pyth” Mourujärvi
  • Auni „AvovA” Chahade
  • Jose Luis „Koldamenta” Aranguren
  • Oscar „Mixwell” Cañellas

Zeek ogłosił już swój nowy dom. Znów połączył siły z Patrykiem “starxo” Kopczyńskim, wskakując w trykot Acend. Patitek również ogłosić ma dziś zespół, który będzie w najbliższym czasie reprezentować.

zeek oficjalnie w Acend. Duet z THOSE GUYS znów razem

Oficjalny debiut odświeżonego składu Samurajów zaplanowano na 5 czerwca. Jeszcze w tym tygodniu międzynarodowy skład wejdzie bowiem na drogę otwartych kwalifikacji do LVP Rising Series.

Fot. G2 Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze