Fundamenty pozostają niezmienne. Furlan i minirox przedłużyli kontrakty z x-kom AGO

18.01.2021, 12:05:29

Który to już rok się przesuwa w kalendarzu, pędzi czas od kontraktu do kontraktu. Parafrazą klasyka mogliby się posłużyć dwaj reprezentanci x-kom AGO, którzy wczoraj po raz kolejny przedłużyli swoje umowy z warszawską organizacją. Damian „Furlan” Kisłowski i Mikołaj „miNIr0x” Michałków już piąty rok z rzędu będą stanowić o sile popularnych „Jastrzębi”. 

O ile skład x-kom AGO poznaliśmy już kilkadziesiąt godzin temu, o tyle wczoraj zostały dopełnione ostatnie formalności. Damian „Furlan” Kisłowski i Mikołaj „minirox” Michałków parafowali nowe umowy, które związały ich z organizacją na piąty rok z rzędu. Na polskiej scenie CS:GO nie ma aktualnie duetu, który reprezentowałby jeden podmiot przez tak długi okres, jak wspomniana dwójka.

Furlan pierwszy raz przywdział trykot AGO w lipcu 2017 roku, krótko po rozstaniu z Team Kinguin. Na przestrzeni wszystkich ostatnich lat doświadczony strzelec wznosił wiele trofeów mniej lub bardziej prestiżowych imprez, a przede wszystkim stanowił kręgosłup formacji.

Dwa miesiące po Furlanie oficjalnie zakontraktowany przez ówczesne AGO Gaming został z kolei minirox, który początkowo pełnił co prawda głównie funkcje analityka, ale z czasem stał się pełnoprawnym trenerem biało-czerwonej piątki.

Z tego miejsca warto przypomnieć, że do Kisłowskiego i Michałkówa podczas zimowego okienka transferowego dołączyli tacy zawodnicy jak Michał „snatchie” Rudzki, Paweł „reatz” Jańczak i Karol „rallen” Rodowicz. Ostatnim ogniwem wyjściowej piątki będzie z kolei jeden z największych młodych talentów nad Wisłą – Maciej „F1KU” Miklas.

Fot. x-kom AGO

 

Tagi:
Furlan minirox x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze