FPX kolejnym rywalem Anonymo na FLASHPOINT 3. Dziś start drabinki przegranych

15.05.2021, 14:45:17

Kilka godzin po zakończeniu spotkania pomiędzy Anonymo Esports oraz Ninjas in Pyjamas polska formacja poznała kolejnego rywala w turnieju kwalifikacyjnym do Majora. Już w najbliższy czwartek zespół dowodzony przez Wiktora „mynio” Kruka stanie w szranki z FPX, które z łatwością pokonało duńskie HYEANS. Dziś z rywalizacją pożegnają się z kolei dwie pierwsze piątki. 

Mecz pomiędzy Anonymo oraz NiP trwał bardzo długo, ale na tym nie zakończyły się emocje związane z ostatnią serią spotkań w ramach FLASHPOINT 3. Na serwerze chwilę później pojawili się gracze FPX, którzy z dużym spokojem uporali się z duńskim miksem HYEANS. Gorzkich słów w stronę Skandynawów nie szczędził Martin „STYKO” Styk.

Podopieczni Adriana „IMD” Piepera zmierzą się z FunPlus Phoenix w najbliższy czwartek, a już dziś zostanie zainaugurowana drabinka przegranych. Na pierwszy ogień w wir walki rzuci się Vitality oraz OG i cieszy na pewno fakt, że z pozycji faworyta do tego spotkania podejdzie formacja Mateusza „mantuu” Wilczewskiego.

Nieco później, bo w okolicach 21:00 akcja przeniesie się do potyczki pomiędzy Complexity oraz Fnatic. Szwedzi wydają się być aktualnie na straconej pozycji, ale międzynarodowy kolektyw udowodnił, że zdarzają mu się wpadki, więc nie można wykluczyć ewentualnych niespodzianek.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach FLASHPOINT 3: 

  • 18:00 – OG vs. Vitality
  • 21:00 – Complexity vs. Fnatic

Polskojęzyczną transmisję ze spotkań w ramach FLASHPOINT 3 możecie śledzić na oficjalnych kanałach Good Game League.

Fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Complexity Flashpoint 3 Fnatic FPX HYENAS NiP OG Vitality
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze