Fnatic to za dużo. Wisła odpada ze Snow Sweet Snow 3

Fnatic to za dużo. Wisła odpada ze Snow Sweet Snow 3

06.04.2021, 20:38:23

To wyglądało jak zderzenie z rozpędzonym pociągiem. Fnatic zdemolowało Wisłę All in! Games Kraków i tanecznym krokiem weszło do półfinału Snow Sweet Snow 3. Porażka dla Polaków oznacza niestety pożegnanie z turniejem, który mimo dzisiejszej porażki trzeba zaliczyć jako pozytyw.

Pechowy Train

I żeby nikt nie pomyślał, iż szukamy tu usprawiedliwienia dla naszych rodaków. Nie, to nie pech zadecydował o porażce na Trainie, a fakt, że Fnatic było po ludzku lepsze. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że gdyby nie kilka przespanych momentów na początku mapy, całość mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. 

Tak się jednak nie stało. Rundy, w których rywale dysponowali skromnym wyposażeniem zostały oddane, a w efekcie wynik zaczął uciekać. I różnica zwiększała się stopniowo, aż przekroczyła punkt krytyczny, kiedy wiedzieliśmy już, że powrotu nie uświadczymy. Kogo wyróżnić z rodzimej ekipy? Olek “hades” Miśkiewicz dwoił się i troił, jednak jego szalone starania przełożyły się na tylko siedem punktów dla polskiego kolektywu.

Inferno pod znakiem dominacji absolutnej

Niewiele zmieniło się w grze Wiślaków po zmianie terytorium bitwy. Fnatic kontynuowało swój zwycięski marsz, z którego po prostu nie dało się ich wybić. Półfinałowe starcie Snow Sweet Snow odjeżdżało niczym ten pociąg na poprzedniej mapie i niewiele dało się z tym faktem zrobić. Nie pomagały rady trenera w trakcie przerw taktycznych. Na nic zdawały się przyspieszenia gry i z pozoru sprytny zagrywki.

Lanie jak najbardziej zasłużone, ale wierzymy, że dzisiejsza porażka zaprocentuje w przeszłości. W końcu z meczu przeciwko tak uznanej ekipie nietrudno o wyciągnięcie garści wniosków. 31. formacja światowego rankingu uległa drużynie z drugiej dziesiątki i to żaden wstyd. Należy nawet oklaskiwać poprzednie występy Polaków i pozostaje tylko czekać na kolejne.

Fnatic 2:0 Wisła All in! Games Kraków (16:7 Train, 16:8 Inferno)

Fot. Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze