Kaspersky zawiązuje partnerstwo z Fnatic

28.06.2021, 12:27:27

Fnatic i Kaspersky łączą siły. Jedna z najbardziej kultowych organizacji esportowych zyskała więc partnera w firmie zajmującej się cyberbezpieczeństwem i prywatnością cyfrową.

Współpraca obejmie wielokanałowe kampanie reklamowe, internetowe serie wydarzeń. Żeby tego było mało – logotyp Kaspersky pojawi się na koszulkach zespołu Fnatic Rising, a więc akademii League of Legends. Partnerstwo bezpośrednio dotyczyć będzie więc Pawła “delorda” Szabli – polskiego trenera trzymającego pieczę nad wspomnianą sekcją LoL-a.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Kaspersky, aby przekazać tak ważną wiadomość fanom esportu i graczom na całym świecie. Ich misja fair play i gry bez strachu doskonale wpisuje się w cele Fnatic i nie możemy się doczekać, aby pokazać wam, nad czym wspólnie pracowaliśmy zakomunikował Sam Mathews, prezes Fnatic.

Fearless Gaming, a więc wspomniana kampania, ma zaprezentować moc produktów antywirusowych firmy Kaspersky w zakresie ochrony graczy przed zagrożeniami, zabezpieczania danych oraz zapewniania szybkiej i nieprzerwanej rozgrywki.

G2 Esports bramą do esportu dla Ralpha Laurena

Aby gra była naprawdę uczciwa, musisz upewnić się, że jest dokładnie chroniona. Wiemy o tym nie tylko dlatego, że jesteśmy globalną firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem, ale także dlatego, że wielu pracowników firmy Kaspersky jest zapalonymi graczami. Rozumiemy zainteresowania, potrzeby i zachowania graczy i dążymy do tego, aby czerpać jak najwięcej z tego, co oferuje technologia — mówi Andrew Winton, wiceprezes ds. globalnego marketingu w firmie Kaspersky. 

Cieszymy się, że możemy współpracować z Fnatic i wspierać jeden z najlepszych na świecie zespołów esportowych w realizacji ich ambicji, jednocześnie ucząc się więcej od profesjonalnej społeczności esportowej. Dzięki temu możemy dalej ulepszać nasze produkty – dodał.

Współpraca Kaspersky z Fnatic nie jest pierwszym romansem producenta znanych antywirusów z esportem. Już wcześniej firma zwróciła się do organizatorów esportowych turniejów, oferując autorskie systemy chroniące przed oszustwami. Oprogramowanie to zadebiutowało podczas berlińskiego StarLadder Majora w 2019 roku.

Na liście aktualnych partnerów Fnatic widzimy ponadto BMW, AMD, Monster, Hisene, Jack Links, Pari Match, Anda Seat, PCSPECIALIST i LETOU.

Fot. Fnatic

Tagi:
Fnatic Kaspersky
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze