Fnatic podpisuje umowę wartą 15 milionów dolarów z giełdą kryptowalut

Fnatic podpisuje umowę wartą 15 milionów dolarów z giełdą kryptowalut

16.09.2021, 16:28:37

Na 15 milionów dolarów wycenia się wartość najnowszej umowy sponsorskiej podpisanej przez Fnatic. Globalnym partnerem kryptowalutowym brytyjskiej organizacji została oficjalnie giełda Crypto.com.

To pierwsze kroki Crypto.com na scenie esportowej. Niemniej jednak w partnerskim portfolio giełdy widzimy wielkie marki ze świata sportu. Wspomnijmy choćby o Paris Saint-Germain, UFC, Formula 1 czy Lega Serie A. Fnatic znalazło się więc w niezwykle prestiżowym gronie.

Wartą 15 milionów dolarów umowę podpisano na pięć lat. Partnerstwo umożliwi Crypto.com bezproblemową współpracę z dobrze odnajdującą się w realiach internetowych publiką Fnatic. Logo giełdy pojawi się ponadto na trykocie klubu, zdobiąc obojczyki esportowców.

Umowa zawiera także zapis o ekskluzywnym NFT Fnatic, które obie marki oferować będą kibicom już niebawem. W planach jest też edukacja finansowa i kryptograficzna dla kibiców drużyny. Co naturalne – nowy partner wesprze brytyjski klub w licznych aktywacjach i tworzeniu treści.

Światowi liderzy esportu i kryptowalut łączą siły w celu przełomowego, długoterminowego partnerstwa. Fnatic może pochwalić się jedną z najbardziej powiązanych, zaangażowanych i wspierających baz fanów na świecie, a przełomowa umowa z Crypto.com pozwala nam dalej zaspokajać ich codzienne potrzeby mówił Sam Mathews, dyrektor generalny Fnatic.

Z uwagi na to, że kryptowaluta staje się popularną metodą płatności, nigdy nie było lepszego czasu, aby pomóc naszym fanom w podejmowaniu mądrzejszych, zdrowszych i przyszłościowych decyzji dotyczących tego obszaru inwestycji – kontynuował.

Crypto.com może pochwalić się bazą 10 milionów klientów z całego świata.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani rozpoczęciem w pełni zintegrowanego partnerstwa z Fnatic, co stanowi kamień milowy dla naszej branży. Z ponad 200 mistrzostwami ich drużyna przodowała w grze i poza nią, słusznie ugruntowując swoją pozycję jako wiodąca organizacja esportowa – dodał Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com.

To rzecz jasna nie pierwsze partnerstwo organizacji esportowej z platformami kryptowalutymi. Podobną współpracą pochwalić mogą się TSM, BIG, Natus Vincere czy Astralis.

GGPredict pozyskało milion dolarów na rozwój i ekspansję

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze