floppy wraca na scenę CS:GO. Amerykanin nowym zawodnikiem Extra Salt

floppy wraca na scenę CS:GO. Amerykanin nowym zawodnikiem Extra Salt

22.10.2021, 11:52:27

Ricky „floppy” Kemery oficjalnie powrócił z VALORANTA na scenę CS:GO. 21-letni zawodnik, który nie sprawdził się szczególnie w rosterze C9 w strzelance Riot Games, został zaprezentowany jako nowy reprezentant Extra Salt, w którym zastąpił Arana „Sonica” Groesbeeka. Debiut utalentowanego strzelca nastąpi w trakcie ESEA Fall Cash Cup 2. 

Extra Salt ogłosiło wczoraj oficjalnie, że w trykocie zespołu występować będzie Ricky „floppy” Kemery, który wrócił na scenę Counter-Strike’a po paru miesiącach spędzonych na scenie VALORANTA. 21-latek ponownie występować będzie u boku Josha „oSee” Ohma oraz Johnnego „JT” Theodosiou, z którymi rywalizował wcześniej pod banderą ATK oraz Cloud9. W samej ekipie zastąpił z kolei Arana „Sonica” Groesbeeka.

Sonic poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że on sam decyduje się na pauzę od gry na nieokreślony okres. Doświadczony zawodnik chce przemyśleć swoją sytuację i zadecydować o dalszym etapie kariery.

Sam floppy nie grał w Counter-Strike’a od kwietnia 2021 roku. Przez ostatnie pół roku reprezentował on dywizję Cloud9 na scenie VALORANTA, jednak 21-latek ewidentnie nie był w stanie przełożyć swojej dobrej dyspozycji ze strzelanki VALVE do świata Valoranta i jasne stało się, że nie będzie on w zespole postacią pierwszoplanową. Ostatnio występował on w miksowej ekipie podczas amerykańskiego Cash Cupu między innymi z Michaelem „Grimem” Wincem czy Tsvetelinem „CeRqiem” Dimitrovem, a także stand-inował w Extra Salt.

Aktualny skład Extra Salt prezentuje się w następujący sposób:

  • Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou
  • Josh „⁠oSee⁠” Ohm
  • Justin „⁠FaNg⁠” Coakley
  • Edgar „⁠MarKE⁠” Maldonado
  • Ricky „⁠floppy⁠” Kemery
  • Tiaan „⁠T.c⁠” Coertzen (trener)

Fot. DreamHack / Stephanie Lindgren

Tagi:
Cloud9 Extra Salt floppy Sonic
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze