Finały Polish Masters wracają na LAN-a!

11.08.2021, 15:17:06

Dobrą wiadomość dotyczącą finałów Polish Masters 2021 przekazał komentator cyklu, Patryk „K1KS” Cieszyński, na dzień przed startem trzynastej kolejki zmagań. Rywalizacja najlepszych polskich ekip Rainbow Six: Siege już na początku września powróci na LAN-a, który zostanie rozegrany w studiu Polsat Games. Cztery ekipy powalczą o lwią część z puli nagród opiewającej na siedemdziesiąt tysięcy złotych oraz slot w Challenger League. 

Ile czasu minęło od ostatniego polskiego turnieju LAN-owego w świecie Rainbow Six: Siege? Jedyna poprawna odpowiedź to zdecydowanie za dużo. Najlepsi rodzimi gracze specjalizujący się w strzelance Ubisoftu już niebawem zasiądą jednak ponownie naprzeciw siebie, by w bratobójczym boju wyłonić nowego króla nadwiślańskiej sceny.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego najbliżej awansu na LAN-owe finały są zawodnicy Invicty Gaming, Team ESCA Gaming oraz xXx, jednak w walce o wyjazd do Warszawy wciąż utrzymuje się Forsaken, które będzie chciało zaliczyć miracle run i zapewnić sobie przepustkę do studia Polsat Games. Bilety bookować może za to NOX Esports, gdyż ekipa Bartka „AueRa” Hajmy bez większego zaskoczenia odjechała większości stawki i ma już 28 punktów.

O ile NOX Esports wydaje się faworytem do końcowego triumfu, o tyle powrót na LAN-a może przysporzyć całej walce jeszcze większej pikanterii. Nagrodą główną dla zwycięzców będzie 35 tysięcy złotych, bezpośrednia przepustka do European Challenger League oraz slot w sezonie 2022.

Finały Polish Masters 2021 zostaną rozegranę pomiędzy 4 i 5 września w warszawskim studiu Polsat Games. Zmagania na żywo wraz z polskim komentarzem będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale Rainbow Six: Siege Polska na Twitchu.

Fot. Ubisoft Polska

Tagi:
Polish Masters Polsat Games Ubisoft
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze