fer ma nowy nos, chrisJ odpala maszynę a G2 wbija szpilę rywalowi – ESPORTÓWKA

fer ma nowy nos, chrisJ odpala maszynę a G2 wbija szpilę rywalowi – ESPORTÓWKA

15.11.2020, 00:01:46

Jest taki gościu, dla którego nominacje do akcji roku to chleb powszedni, a nazywa się chrisJ. Wczoraj znów dał popis umiejętności. Ustrzelił rywali tak, jak klubowy kolega Patitka rywali w mediach społecznościowych. To musiało boleć… podobnie jak operacja, którą przeszedł fer.

Wolf of Wall Street znów w akcji

Pamiętacie akcję roku chrisJa z 2018 roku? No jak moglibyście zapomnieć. Tamten ACE zapisał się złotymi literami na kartach historii Counter-Strike’a i został mocnym kandydatem do akcji wszechczasów. Arcydzieło Holendra nie było jednak z przypadku. Ten gość ma po prostu smykałkę do podobnych akcji. I wczoraj dobitnie to pokazał. Może nie jest to powtórka z IEM New York, jednak nominację do akcji roku dajemy z marszu. Na plus Chrisa działa ranga spotkania i klasa przeciwnika. Mało który zawodnik potrafiłby wbić tyle gwoździ do trumny Astralis.

A reakcja karrigana? Po prostu karriganowa. Za to właśnie wszyscy kochamy tego gościa.

To koniec fera, którego znaliśmy

Co charakteryzowało brazylijskiego zawodnika? Agresywny styl gry, pewne wyuczona brawura, która na zmianę przynosiła sukces z hańbą, jednak dobrze się to obserwowało. A, no i było jeszcze jedna rzecz – ten wielki nos, który niejednokrotnie rozpraszał, gdy realizatorzy decydowali się zrobić zbliżenie na fera. Z tym już jednak koniec. Brazylijczyk przeszedł wczoraj operację i zapewne już wkrótce zasypie Instagrama zdjęciami w nowym wcieleniu. Oby na serwer wrócił równie szybko. W tym miejscu zdjęcie dla zainteresowanych, bo nie każdy lubi relacje ze stołu operacyjnego.

damie otarł się o 60-0 w FUT Champions, a EA nadal go trolluje

Robisz 30-0 w FUT Champions jeszcze w piątek, a i tak nie zajmujesz pierwszego miejsca w rankingu? Jaki w tym sens? Drogie EA – wypadałoby dać społeczności jakieś wytyczne. Chyba każdy chciałby wiedzieć, za co jest nagradzany, a za co nie. Jedno już wiemy – nie zwycięża ten, który był najszybszy. Może to więc pojedynek na najwolniejszą drogę na szczyt?

ardiis wbija szpilę zawodnikom Guild Esports

W końcu reprezentowanie barw G2 Esports zobowiązuje do kręcenia afer w internecie, prawda? Jedni to kochają, inni nienawidzą. Łotyszowi trzeba jednak przyznać, że potrafi zwrócić na siebie uwagę. Jego skrzynka mailowa pewnie pękała w szwach od pogróżek wysyłanych przez nastoletnich psychofanów, ale było warto. Dla mema.

Nie znacie kontekstu? W dużym skrócie – Guild pokonało G2, jednak dzień później zostało zdyskwalifikowane za użycie nielegalnej podsadzki. Więcej informacji na ten gorący temat znajdziecie w szerszym rozwinięciu.

XPG Invicto, zarapuj coś dla nas

W końcu noszenie się w ubraniach DIAMANTE do czegoś zobowiązuje, prawda? Już to widzimy Young Sovvy z Rainbowowymi ziomkami na feacie. My na pewno kupilibyśmy płytę, może nawet tuzin. A wy?

Fot. BLAST / Kirill Photos

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze