Fenomen trwa. xntentacion bije rekord polskiego Twitcha – ESPORTÓWKA

09.04.2021, 02:20:38

Polski Twitch ugiął się wczoraj pod ciężarem widowni zgromadzonej na transmisji Bartosza „xntantacion” Rudeckiego. Nowego króla rodzimej części platformy w szczytowym momencie oglądało niemal 60 tysięcy widzów. A to nasi drodzy czytelnicy jest trzeci wynik co do publiki zgromadzonej na polskiej transmisji Twitch, a także pierwszy, jeśli odliczyć transmisje z rozgrywek esportowych. Na naszych oczach rodzi się fenomen. I aż strach pomyśleć, gdzie będzie za kolejne pięć miesięcy. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ, jednak w tym przypadku to bardziej BARTOSHÓWKA.

Dis na kolanach. xntentacion z nowym rekordem polskiego Twitcha

Nie tak dawno chore liczby na swojej transmisji w serwisie Twitch wykręcił Norbert „Dis” Gierczak, który jednorazowo wpadł odwiedzić stare śmieci. Jego wynik to jednak nic w porównaniu do tego, co wydarzyło się wczoraj. Bartosz „xntentacion” Rudecki na transmisji z turnieju szachowego 2021 Bullet Chess Championship All-Star w szczytowym momencie zgromadził niemal 60 tysięcy widzów. To więcej osób niż żyje w jego rodzinnym Radomsku. A przecież pięć miesięcy temu słyszeli o nim tylko zapaleni miłośnicy agresywnych szachów.

Samo główne wydarzenie rozgrywane w – jak sama nazwa wskazuje – formacie Bullet rozpoczęło się dla polskiego wojownika cudownie. Rudecki wleciał dwutaktem między figury Alexandry Botez i ostatecznie zlał ją jak ta woda z wodospadów. Ale rozstrzygnięciem tej bitwy nie byliśmy zdumieni. W końcu to tylko powtórka z rozrywki, którą zachwycaliśmy się raptem kilka dni temu.

Schody rozpoczęły się w swego rodzaju derbowym pojedynku. xntentacion w półfinale zmagań podjął bowiem akaNemsko, z którą od wybuchu swojej popularności mierzył się już ponad sto razy. Niestety, ale dotychczasowy bilans nie kłamał, a przyjaciółka Bartosza zdobyła bilet do finałowego starcia. W nim Nemo obroniła honor polskiego narodu i zgarnęła trzy tysiące dolarów za zwycięstwo w całym turnieju.

Bartek fancam

Od wczoraj na głośnikach i telewizorach w całej Polsce.

Zaebyście? Co wy wiecie o muzyce. To jest prawdziwy majstersztyk.

Piotrek, szykuj się na pozew

Możnaby pomyśleć, że Izak podpisał pakt z diabłem, jednak to chyba tylko dobre kontakty z Zeusem. Nie, nie z tym od Natus Vincere, a tym od błyskawicy. Zresztą co my będziemy się wysilać. Kubik wytłumaczy wam to na własnym przykładzie.

Takie powroty to my lubimy

Niedawno zniknął z Twittera, ale bez tej cudownej społeczności nie mógł długo wytrzymać. Witamy z powrotem, Pani Nitrozyniak.

Fot. Facebook/KochamSzachy

Tagi:
Izak nitro xntentacion
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze