Po super tygodniu nadchodzi nieco spokoju. Faworyci Ultraligi wypatrują kolejnych punktów

Po super tygodniu nadchodzi nieco spokoju. Faworyci Ultraligi wypatrują kolejnych punktów

16.02.2021, 10:43:12

Połowę sezonu zasadniczego Ultraligi zwieńczył tydzień spotkań arcyinteresujących. I choć na samym papierze najbliższe zestawienia znacznie od tego odstają, w Mistrzostwach Polski wciąż czekamy na wielkie zaskoczenia. Może dziś nadszedł ich czas?

Konfrontacje zdecydowanych faworytów z chłopcami do bicia – pomyśli wielu, patrząc na nadchodzące pojedynki na szczycie polskiego League of Legends. W zdecydowanej większości przypadków nie grono to nie będzie mijało się zresztą z prawdą. A przynajmniej nie obejdzie jej w czystej teorii. 

Poza walką 7more7 Pompa Teamu z Illuminar Gaming, która robi niejako za ozdobę pierwszego segmentu piątej kolejki, większość meczów wygląda bowiem dość jednostronnie.

AGO ROGUE stanie przed ogromną szansą na to, by podrasować swój bilans do okrągłego wyniku 10-0. Bądźmy ze sobą szczerzy – ani Komil&Friends, ani też Team ESCA Gaming nie wyglądają na rywali mających zagrozić dominacji zespołu z Gniazda.

Same KnF oraz TEG stanęły natomiast przed sporym wyzwaniem. Oprócz meczów z AGO ROGUE czekają je bowiem potyczki z innymi przedstawicielami czołówki. Kompania Komila w pierwszej rundzie zmierzy się z K1CK, a podopieczni szalonego niszczyciela stołów zakończą tydzień drugi starciem z Illuminar Gaming.

Z tygodniowego schematu faworyt kontra underdog zdecydowanie wymyka się też konfrontacja Gentlemen’s Gaming z devils.one Jasne, Diabły pod każdym względem wysuwają się na prowadzenie, aczkolwiek nie bez powodu eksperci okrasili ich zestawienie mianem meczu tygodnia. Jeśli Dżentelmeni mają odbić się od dna tabeli, dziś muszą zacisnąć pięści i stanąć na wyżynach swojego potencjału.

Harmonogram piątej kolejki Ultraligi:

Wtorek

  • 17:30 – AGO ROGUE vs. Team ESCA Gaming
  • 18:30 – Komil&Friends vs. K1CK
  • 19:30 – 7more7 Pompa Team vs. Illuminar Gaming
  • 20:30 – Gentlemen’s Gaming vs. devils.one

Środa

  • 17:30 – AGO ROGUE vs. Komil&Friends
  • 18:30- K1CK vs. Gentlemen’s Gaming
  • 19:30 – devils.one vs. 7more7 Pompa Team
  • 20:30 – Illuminar Gaming vs. Team ESCA Gaming

Wszystkie dzisiejsze spotkania obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. AGO ROGUE
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze