fanatyk poza Wisłą: „Nie do końca wpasował się w powierzoną mu rolę”

fanatyk poza Wisłą: „Nie do końca wpasował się w powierzoną mu rolę”

01.08.2020, 14:23:07

Miał być remedium na problemy Wisły All in! Games Kraków, znacząco odmładzając kadrę. Ostatecznie nie spełnił jednak powierzonego mu zadania. Dominik „fanatyk” Barkiet został oficjalnie wydalony z Białej Gwiazdy.

Młodzieńczy wiatr zmian

Barkiet zasilił szeregi Wisły All in! Games Kraków w kwietniu bieżącego roku. Szansę otrzymał niebezpodstawnie. Przeszedł bowiem proces testów nadzorowanych przez szkoleniowca drużyny – Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Został wrzucony na głęboką wodę, bo przecież wcześniej nie występował na najwyższym poziomie krajowym. Swoją wartość chciał udowodnić jednak  ambicjami i pracowitością.

Ciężką pracą jestem w stanie nadrobić wszystkie braki i dojść naprawdę daleko. Chcę czerpać garściami z doświadczenia SZPERA czy Loorda i wykorzystać to w swoim rozwoju. Jeśli nie osiądę na laurach, mogę dogonić każdegomówił nam w wywiadzie tuż po podpisaniu kontraktu.

Skok na zbyt głęboką wodę

Czas mijał, sezon się skończył, a krakowski klub nie doczekał się zadowalających wyników. Faza pucharowa ESL Mistrzostw Polski, problematyczne utrzymanie zespołu w ESEA Mountain Dew League, a także szereg niezadowalających występów w rozgrywkach z serii LOOT.BET, Nine to Five czy Home Sweet Home zebrał wreszcie plony. Lekarstwem ma być zmiana kadrowa.

Chciałbym bardzo podziękować fanatykowi za wspólny okres gry. Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera – w oficjalnym oświadczeniu zaznaczył Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, kapitan drużyny.

Po zakończeniu sezonu przyszedł jednak czas na podsumowania i razem z całym zespołem uznaliśmy, że potrzebujemy zmian. fanatyk nie do końca bowiem wpasował się w powierzoną mu rolę. Jesteśmy jednak przekonani, że nadchodząca roszada znacząco przyczyni się do poprawy naszej gry, a w efekcie również wyników osiąganych na krajowym i międzynarodowym szczeblu – dodał.

Skład Wisły All in! Games Kraków:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Olek „hades” Miśkiewicz
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Co dalej z fanatykiem? Trudno powiedzieć. Ten wciąż publicznie nie zdradził swoich planów. Jego zastępcę poznać mamy jednak na początku przyszłego tygodnia. W kuluarach mówi się o tym, że zespół postawił na długo nieaktywnego Patryka „ponczka” Witesa.

Fot. Łomża 0,0%  by Cyberwolves
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback
Wisla Krakow part ways with fanatyk | ABS
1 rok temu

[…] replacement will be revealed early next week, Wisla Krakow announced, with Polish outlet Weszlo Esport reporting that 25-year-old Patryk “⁠ponczek⁠” Wites is likely the one set to […]

trackback
Wisla Krakow part ways with fanatyk - GameGOD
1 rok temu

[…] replacement will be revealed early next week, Wisla Krakow announced, with Polish outlet Weszlo Esport reporting that 25-year-old Patryk “⁠ponczek⁠” Wites is likely the one set to […]