fanatyk dołącza do składu CREATIVE AVEZ

fanatyk dołącza do składu CREATIVE AVEZ

21.07.2021, 14:06:48

Dominik “fanatyk” Barkiet wraca do gry drużynowej. Dwudziestojednolatek karierę rozwijać będzie teraz w szeregach warszawskiej organizacji CREATIVE AVEZ. Zastąpił Pawła „pawkom' Miturę.

Ośmiornice mają problem z odnalezieniem stabilności. Zaledwie miesiąc temu informowaliśmy o oficjalnym zakontraktowaniu Dawida “pendzelka” Ryczki, aby znów przekazać kadrowe ogłoszenie klubu. Z szeregami CREATIVE AVEZ oficjalnie pożegnał się Paweł “pawkom” Mitura. W jego buty wszedł z kolei bardziej doświadczony Dominik “fanatyk” Barkiet.

Fanatyk esportowe skrzydła zaczął rozwijać w barwach Łomży 0,0% by Cyberwolves, ale to po angażu w Wiśle All in! Games Kraków na dobre przedarł się do świadomości polskich kibiców. 

Zawsze chciałem być częścią najlepszej drużyny w kraju i będę do tego dążył z całych sił. Czasem wyobrażam sobie siebie jako najlepszego gracza w Polsce. Nie jest to jednak marzenie. To cel – mówił nam w rozmowie tuż po podpisaniu kontraktu z Białą Gwiazdą.

fanatyk: Jeśli nie osiądę na laurach, mogę dogonić każdego

I choć jego przygoda z Wisłą Kraków potrwała niecałe cztery miesiące, Barkiet zadomowił się na lokalnym podwórku. Swoich sił próbował już m.in. w składzie CLEANTmix, a do niedawna reprezentował również M1 EDEN.

Wreszcie i z organizacją Karola Dąbrowskiego rozeszły się drogi fanatyka, ale i reszty zawodników broniących wówczas szyldu M1 EDEN. Podczas gdy Maciej “Bielany” Biliński znalazł nowy dom w MAD DOG’S PACT, fanatyk skierował swój wzrok w stronę CREATIVE AVEZ. Dołączy tym samym do zawodników zbierających dopiero doświadczenie, starając przebić się na wyższy pułap krajowej sceny.

Skład CREATIVE AVEZ:

  • Dominik „Warp” Murawa
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Dominik „fanatyk” Barkiet

Przed CREATIVE AVEZ występy w ESEA Main, a także wyzwanie, jakim bez wątpienia staną się baraże do Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. – Liczymy, że Dominik będzie dla naszej drużyny wzmocnieniemzaznacza zarząd, zapowiadając kolejne mecze zespołu.

Fot. Łomża 0,0%  by Cyberwolves

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze