FalleN i coldzera zbudują nową brazylijską drużynę gwiazd?

FalleN i coldzera zbudują nową brazylijską drużynę gwiazd?

09.11.2021, 12:56:40

Już kilka dni temu pojawiły się pierwsze doniesienia o potencjalnym rozstaniu Gabriela „FalleNa” Toledo z amerykańską organizacją Team Liquid. Dziś doniesienia nabierają jeszcze bardziej konkretnego kształtu, a wszystko z uwagi na raport opublikowany na łamach Jaxon. Doświadczony snajper miałby ponownie połączyć siły z Marcelo „coldzerą” Davidem, czego celem byłaby budowa nowej brazylijskiej ekipy marzeń. 

Wszystko wskazuje na to, że międzynarodowe wojaże dwóch legendarnych zawodników z Brazylii niedługo dobiegną końca. Zarówno Marcelo „coldzera” David od momentu dołączenia do FaZe, jak i Gabriel „FalleN” Toledo od chwili angażu w Team Liquid, nie osiągnęli tak długo upragnionego sukcesu i dziś wszystkie znaki na niebie wskazują na ich zjednoczenie się w celu budowy nowej w pełni latynoskiej formacji.

W ubiegłą niedzielę portal Rush B Media informował o tym, że FalleN oraz Jake „Stewie2K” Yip szukają dla siebie nowych opcji i najprawdopodobniej opuszczą Team Liquid przed 2022 rokiem. Na ten moment obaj zawodnicy pozostają jednak zakontraktowanymi graczami TL i na konkrety odnośnie ich ewentualnego odejścia na pewno trzeba będzie jeszcze poczekać kilka ładnych tygodni.

FalleN i coldzera występowali u swego boku w latach 2015-2019. Brazylijczycy wspólnie zatriumfowali na dwóch turniejach rangi Major z rzędu, a najwięcej trofeów zgarnęli dla siebie pod banderą SK Gaming. Jako potencjalny dom dla swojego nowego projektu doświadczeni gracze z Kraju Kawy mają rozważać Complexity, w którym nie tak dawno coldzeraa pomagał domykać sezon z krótkoterminowym kontraktem, który wygasł w poniedziałek.

Fot. BLAST Pro Series

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze