f0rest jak wino, które popija między rundami – ESPORTÓWKA

21.04.2021, 08:43:40

No i znamy przyczynę wczorajsze porażki MICHA podczas debiutu w Evil Geniuses. Patrick “f0rest” Lindberg najwyraźniej do serca wziął sobie maksymę, że jest jak wino – im starszy, tym lepszy. Panie Szwedzie, to nie działa tak, że więcej wina = więcej skilla. Proszę się nie truć. Chociaż może to jest właśnie klucz? To i inne kryminalne dochodzenia w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

Kolejny filmik od Dzika-Snaxika

Wasz ulubiony Youtuber wraca z kolejną produkcją. Co tym razem? Nie będzie akademii taktycznej, którą wszyscy tak bardzo uwielbiamy. Zamiast tego Janusz rzuca nam swoje najlepsze akcje z ostatnich transmisji. Ma jeszcze to coś? Odpowiedź chyba jasna, ale sami zobaczcie.

Przeżyjmy to jeszcze raz

A potem jeszcze raz. I tak w kółko. Produkcje filmowe szanownego Bartosha Rudeckiego aka xtentacion można oglądać godzinami. A ich wyjątkowość sprawia, że w ogóle się nie nudzą, nawet jeśli widzimy je nie pierwszy raz.

 

Wasz ESL, nasz ESL

NIP nie zostawia suchej nitki na nowopowstałej i jeszcze bardziej nowozamkniętej piłkarskiej lidze. Lidze, która skrótem nazwy chciała upodobnić się do esportowego klasyka. Panie Florentino, byliście bez podjazdu od początku do końca. Czyli przez jeden dzień.

f0rest jak wino

Im starszy, tym wiadomo… Apelujemy do ESIC, aby następnym razem próbkę tego płynu z kielicha pobrano do badań. Zawartość skilla w nim to chyba jakieś 99%, skoro dzięki niemu w takim wieku robi się takie rzeczy.

Fot. FunSpark ULTI

Tagi:
ESL f0rest Snax Superliga xntentacion
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze