f0rest, dev1ce czy innocent – autorzy najlepszych akcji w historii Traina

04.05.2021, 12:44:18

Dziś w nocy w ramach gigantycznej aktualizacji CS:GO Ancient zastąpił Traina w puli aktywnych map turniejowych. Co prawda nie oznacza to momentalnego końca pociągów na wielkich turniejach, jednak jego obecność będzie z czasem wygasać. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć akcje, która zapisały się w historii tej mapy. Najlepsze i najbardziej ikoniczne. Zapraszamy!

Tego się nie zapomina, czyli f0rest kasuje przeciwników na francuskiej ziemi

DreamHack Masters Marsylia, 2018 rok. Pamiętamy to jak dziś. Zawodnicy Fnatic zapewne też pamiętają, bo to zaszczyt przegrać rundę w taki sposób. I to z tak legendarnym przeciwnikiem.

Boli, oj boli…

Do dziś zastanawiamy się, jak ten clutch uszedł rainowi na sucho. Rozumiecie, prawda?

dev1ce po raz pierwszy, drugi i trzeci

Te trzy strzały przeszły do historii nie tylko berlińskiego Majora, ale także całej mapy Train. Wspominaliśmy je niedawno przy okazji pożegnania Duńczyka z Astralis, wspominamy je także dziś przy okazji pożegnania Traina z aktywną pulą map turniejowych.

Akcje na miarę złota

Wyjątkowo dwie za jednym zamachem, albowiem obie miały kluczowe znaczenie w kwestii zdobycia przez Fnatic tytułu mistrzowskiego IEM Katowice 2018. Te dwie genialne akcje flushy były częścią jednego z najlepszych indywidualnych występów w historii gry.

Po prostu FalleN

Skoczył, ale nie upadł. Zamiast tego popisał się akcją, która rozgrzała do czerwoności całą publikę w Sydney.

 

No i Pan Paweł

Co prawda nie był to mecz o zwycięstwo na Majorze, jednak akcja innocenta bije na głowę większość poprzednich, jeśli nie wszystkie. Rozdać takie pestki z Deagle’a? To tylko Pan Paweł potrafi.

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nie polecamy oglądać, naprawdę.

Fot. EPICENTER / DreamHack/Adela Sznajder / Games Clash Masters/Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze