EWESZŁO&ZIOMY NA PODBÓJ 2021 ROKU! Zadebiutujemy na turnieju charytatywnym

14.01.2021, 14:59:25

Wielka polska szufla na scenie CS:GO nie mogła ominąć również naszej redakcyjnej drużyny, która już niebawem ruszy w epicką pogoń po kolejne trofea w zmaganiach firm. Z ogromną dumą prezentujemy skład EWESZŁO&ZIOMY, który zadebiutuje już w najbliższą sobotę podczas charytatywnego turnieju organizowanego przez Actine oraz Good Game League.

W 2020 roku jako EWESZŁO&ZIOMY zagraliśmy co prawda tylko dwa spotkania, ale to wystarczyło, aby zgarnąć pierwsze trofeum w historii zespołu. Tym razem postanowiliśmy jeszcze bardziej przyłożyć się do wyścigu zbrojeń i choć nasza redakcja została uszczuplona o jedną osobę, to grono ziomów uległo powiększeniu.

Trzonem zespołu pozostanie redakcyjna trójka w składzie Krystian Terpiński, Szymon Groenke oraz Kamil Kowala. Na serwerze nieustannie będzie nas wspierać nasz były weszlacki brat – Łukasz Twardowski, a także menadżer w agencji ProPlayers – Paweł Marcinek.

Zmiana nastąpiła również na pozycji trenera, gdyż Jeremi Śpiewak zamiast szkoleniowcem, będzie od teraz aktywnym zawodnikiem pierwszego składu. Pieczę nad drużyną przejmie z kolei Jakub „Inwood” Salwa, związany ostatnio z projektem piratesports, a siedmioosobowy roster uzupełni Community Manager w Esportal Polska – Aleksandra Szymanowska!

Debiut odświeżonego składu EWESZŁO&ZIOMY został zaplanowany na 16 stycznia. O godzinie 17:00 zainaugurujemy Actina Charity by Good Game League, a naszym premierowym rywalem będzie PLE Staff. Rywalizacja będzie jednak w ten weekend na drugim planie, bo najważniejszą kwestią jest pomoc dla dzieci z Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

W Domu Matki i Dziecka trwają generalne prace remontowe. Placówka pod opieką Caritas Diecezji Radomskiej dąży do poprawy warunków mieszkaniowych swych podopiecznych. W pracach biorą udział również dzieci, które dokładają wszelkich starań, by ich otoczenie zamieniło się w miejsce rodem z bajki. Potrzebują jednak pomocy. Pomocy każdego z nas. Z tego miejsca zapraszamy was do udziału w zrzutce. Każda złotówka przybliży nas do odmiany życia tych młodych i pełnych pasji ludzi.

W turnieju charytatywnym oprócz reprezentacji EWESZŁO&ZIOMY weźmie udział również ekipa PLE, HONORIS i Good Game League. Transmisję z naszej perspektywy znajdziecie w tym miejscu, a w niedzielę zaserwujemy wam podsumowanie debiutu w formie video na kanale Weszło Esport.

Fot. Patryk Wasowicz

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze