EWESZŁO LIVE #2 – Terpiński, Tabasko, Zetural i Rajon o półfinałach Ultraligi
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

EWESZŁO LIVE #2 – Terpiński, Tabasko, Zetural i Rajon o półfinałach Ultraligi

23.03.2020, 12:32:04

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejnym odcinkiem EWESZŁO LIVE. Już dziś wieczorem porozmawiamy o zakończonych tydzień temu ćwierćfinałach Ultraligi, a także o nadchodzących półfinałach mistrzostw Polski w League of Legends. W programie wystąpią Wojciech „Tabasko” Kruza, Adrian „Zetural” Dziadkowiec oraz Daniel „Rajon” Pastusiak. Zapraszamy wspólnie z marką LOTTO!

Zmagania w ramach Ultraligi stoją na ostatniej prostej. Tydzień temu z ćwierćfinałów zwycięsko wyszli reprezentanci devils.one oraz Illuminar Gaming, którzy pokonali kolejno AVEZ Esport i piratesports. Z czego wynikała słaba postawa Ośmiornic i Piratów? Jak wygląda rozkład sił przed półfinałem? Czy Illuminar Gaming zażegnało demony z fazy zasadniczej? Czy młode Diabły zajdą za skórę weteranom?

Jutro poznamy również pierwszego reprezentanta Polski na EU Masters. W ramach EWESZŁO LIVE omówimy szansę biało-czerwonych na tle pozostałych ekip starego kontynentu, zastanowimy się nad tym, który z rodzimych hegemonów ucierpi na internetowej formule meczu i wytypujemy zawodników, od których formy indywidualnej może zależeć całe BO5.

Skład odcinka:

Transmisja została zaplanowana na godzinę 22:00. Stream będziecie mogli oglądać na naszym kanale YouTube.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze