Evil Geniuses rozpoczyna IEM Fall w mieszanych nastrojach

Evil Geniuses rozpoczyna IEM Fall w mieszanych nastrojach

06.10.2021, 11:30:56

Evil Geniuses rozpoczęło wczoraj rywalizację w ramach IEM Fall. Ekipa Michała “MICHA” Müller co prawda rozpoczęła zmagania od zwycięstwa, jednak w kolejnym spotkaniu poniosła dotkliwą klęskę. 

IEM Fall to ostatni spośród turniejów kwalifikacyjnych do Majora. Sytuacja Evil Geniuses przed startem zawodów nie wyglądała źle, jednak drużyna polskiego strzelca i tak potrzebowała dobrych występów, aby przypieczętować swój sukces. Początek zmagań na IEM Fall może i nie skomplikował tej sytuacji, ale na pewno też jej nie ułatwił.

Evil Geniuses w swoim pierwszym spotkaniu podjęło 00Nation – drużynę, której barwy reprezentują takie gwiazdy jak vsm czy kNg. W tym starciu ekipa MICHA wypadła znakomicie, a brazylijski rywal był tylko tłem północno-amerykańskiej formacji. Z świetnej strony pokazał się cały zespół i to między innymi dlatego na koniec spotkania tablica wyników wskazała 16:5.

Drugie starcie było natomiast zupełną odwrotnością pierwszej twarzy, którą pokazało nam Evil Geniuses. Niestety, ale największym antybohaterem pojedynku z TeamOne został MICHU. Co prawda zawiodła cała drużyna, jednak to Polakowi można było zarzucić najwięcej. Cóż, cztery eliminacje po dwudziestu jeden rundach to nie jest wynik, którym wypada się chwalić.

Sytuacja Evil Geniuses w rankingu RMR wciąż pozostaje zagadką. W przypadku dobrej dyspozycji w kolejnych dniach awans powinien być formalnością, jednak każda kolejna wpadka będzie oddalać ekipę MICHA od upragnionej promocji.

Wczorajsze wyniki EG:

  • 16:5 vs 00Nation (Mirage)
  • 5:16 vs TeamOne (Inferno)

Harmonogram na dziś:

  • 23:30 – Evil Geniuses vs Triumph
  • 3:15 – Evil Geniuses vs GODSENT

Wszystkie mecze IEM Fall możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie w tym miejscu.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Evil Geniuses IEM Fall Major MICHU
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze