Europejski klasyk – odsłona kolejna. Czy G2 zrewanżuje się Fnatic?

17.07.2021, 15:29:12

W pierwszym pojedynku tych dwóch drużyn w sezonie regularnym królowali reprezentanci Fnatic. Porażka w słynnych na cały świat derbach Starego Kontynentu boli podwójnie, zatem dziś gracze G2 Esports będą zmotywowani jak nigdy, aby pokazać rywalom ich miejsce w szeregu.

Wczoraj mieliśmy mieć dzień bez niespodzianek, jednak jak to w LEC już bywa – tej nie mogło zabraknąć. Co prawda nie w meczu, który wskazywaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej kolejki, jednak zasada się potwierdziła. Jak obstawiacie LEC, to nigdy nie na same pewniaczki.

O niespodziewane zwycięstwo pokusili się bowiem zawodnicy SK Gaming, którzy ujarzmili obecnych mistrzów całego kontynentu z MAD Lions. Porażka ta boli szczególnie, bowiem po tym meczu czołówka od Lwów nieznacznie się odsunęła. A do zakończenia sezonu coraz mniej kolejek. A dziś? Dziś o triumf wcale nie będzie łatwiej, bowiem po drugiej stronie Summoner’s Rift zamelduje się ekipa Oskara “Selfmade’a” Boderka – Team Vitality.

Ale my dziś nie o tym, bowiem całe Europa i pewnie nie tylko czeka od rana na rozpoczęcie wielkich derbów, które od lat umilają nam weekendowe wieczory. G2 Esports czy Fnatic? Pomarańczowo-czarni czy Samuraje? 

Przed rozpoczęciem letniego sezonu bez chwili zawahania rzucilibyśmy tekstem – “Byku, Fnatic? No coś ty”.

Dziś takie słowa nie przechodzą nam przez gardło, a Fnatic wydaje się być nieznacznym faworytem pojedynku. W końcu mówimy tu o liderze całej ligi.

Harmonogram LEC na dziś:

  • 17:00 – EXCEL vs SK Gaming
  • 18:00 – Schalke 04 vs Misfits Gaming
  • 19:00 – Team Vitality vs MAD Lions
  • 20:00 – Astralis vs Rogue
  • 21:00 – G2 Esports vs Fnatic

Wszystkie mecze LEC wraz z polskim komentarzem możecie obejrzeć na oficjalnym kanale Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze