Esportowa społeczność z pomocą dla Vicera. Trwa zbiórka na odbudowę spalonego dachu

Esportowa społeczność z pomocą dla Vicera. Trwa zbiórka na odbudowę spalonego dachu

18.07.2021, 13:05:26

O smutnym zdarzeniu dotyczącym życia prywatnego poinformował wczoraj za sprawą swoich social mediów reprezentant Anonymo Esports – Alan „Vicer” Mikołajczyk. Podczas jednej z ostatnich burz, które szaleją nad Polską, jak i całą Europą, w dom czołowego rodzimego zawodnika TFT uderzył piorun, który wywołał pożar dachu w jego domu rodzinnym. Trwa zbiórka mającą pomóc uzbierać kwotę potrzebną na odbudowę spalonej konstrukcji

Alan „Vicer” Mikołajczyk jest profesjonalnym zawodnikiem Teamfight Tactics, który w przeszłości występował pod banderą Illuminar Gaming, a aktualnie broni barw Anonymo Esports. Aktualnie rywalizuje on w Ultralidze Mistrzostwach Polski TFT.

Esportowa społeczność niejednokrotnie pokazała, że pomimo różnic i rozstrzału tytułów w ważnych chwilach potrafi się zjednoczyć. Dziś mamy szansę pomóc człowiekowi, który wspólnie z nami wszystkimi codziennie buduje ekosystem i historię sportów elektronicznych. Wiele razy pokazywaliśmy siłę naszego środowiska, więc czas zrobić to po raz kolejny. Każda złotówka ma znaczenie.

Fot. Anonymo Esports / Adam Marciniak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze