byali wyjaśnia brak StylDunów w kwalifikacjach do EMP – ESPORTÓWKA

20.02.2021, 10:09:21

Co z tymi StylDunami? Gdzie oni się podziali? Czemu nie możemy ich znaleźć na liście uczestników otwartych kwalifikacji do EMP? Wczoraj zastanawialiśmy się wszyscy, jednak Paweł „byali” Bieliński dość szybko rozwiał wątpliwości. Zapraszamy na kolejną ESPORTÓWKĘ.

byali o braku StylDunów w EMP

– Co do Qualsów MP niestety nie zagramy ich raczej takim składem bo mhl ma kontrakt w ago i ago nie pozwala mu ich zagrać. Oczywiście rozumiem zasady kontraktu, chciałem wam przekazać takie info. Może zagramy następne quali po prostu bez mhl ale to tez nie wiadomo – napisał na swoim Facebooku Bieliński.

To jednak nie do końca prawda. Występ Knasiaka pod skrzydłem StylDunów bezpośrednio blokuje bowiem regulamin zawodów, a nie sama organizacja.

Jak nie mhL, to kto? Społeczność domaga się angażu Filipa „tudsoNa” Tudeva, który ostatnio zachwyca swoją grą w FPL-u.

A, jeszcze jedno. Brakiem StylDunów w pierwszych kwalifikacjach się nie martwcie. Na liście startowej chociażby Styl ćpunów, StylDzbanów, StylHokiestów, StylKuryxa czy StylPolako. To trochę tak, jak ksiądz przychodzi prowadzić zastępstwo na astronomii. No ale zawsze coś.

Nikt nie gra z bizonem na najwyższym poziomie, prawda?

No właśnie nie do końca, a w dodatku jak już grają, to robią z nim cuda. Wczoraj arT nadusił lewy przycisk myszy i trzymał go przez dobre 7 sekund. Przy okazji latał w swoim stylu nie puszczając klawisza „W”. Efekt? Sami zobaczcie.

Tajny sposób G2 na przełamanie kiepskiej serii

W sumie już nie taki tajny, bo NiKo podzielił się nim z całym światem. Martwi jednak odpowiedź samej organizacji pod wpisem Bośniaka. Czyżby ten wrócił do swojej „ukochanej” roli IGL-a? Mamy ogromną nadzieję, że to tylko niewinny żart.

ardiisowi udziela się gra z zeekiem i Patitkiem

Rozumiemy naukę podstawowych powiedzonek czy tych bardziej wulgarnych słów, ale żeby tak od razu całe modlitwy? ardiis ponoć jest już gotowy do zastąpienia księdza na ambonie, wystarczy tylko dać mu szansę.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze