Enzo z awansem do FPL-a

Enzo z awansem do FPL-a

02.09.2021, 09:12:25

Reprezentant Izako Boars, Karol „Enzo” Lasota, okazał się najlepszy w sierpniowym etapie FPL Challenger. Tym samym w prestiżowym hubie znalazł się kolejny zawodnik znad Wisły. Oprócz 23-latka przepustkę do FPL-a otrzymał także Chorwat – Filip „DEPRESHN” Jarkić występujący na co dzień pod banderą bałkańskiego kolektywu o nazwie Marten Gaming. 

Pierwszego lipca 2021 roku Karol „Enzo” Lasota zasilił szeregi Izako Boars, zastępując w składzie Michała „MONO” Gabszewicza. Pierwsze tygodnie 23-latka pod nową banderą przebiegły pod znakiem niezłych wyników i przyzwoitych występów, pomimo tego, że były gracz los kogutos często nie imponował wcale suchymi statystykami. Wczoraj gracz IB mógł świętować kolejny mały sukces.

Enzo zajął bowiem pierwsze miejsce w lidze FPL Challenger, co automatycznie zapewniło mu przepustkę do prestiżowego huba, jakim jest sam FPL. Lasota rozegrał w sierpniu 107 meczów, z czego aż 68 zakończył zwycięsko. Imponujący procent triumfów na poziomie 64% zagwarantował mu 2039 punktów, przez co zdystansował resztę stawki. Najbliżej Polaka znalazł się chorwacki zawodnik Marten Gaming, Filip „DEPRESHN” Jarkić, który z 2008 oczkami również wywalczył bilet do FPL-a.

W czubie sierpniowej tabeli uplasował się również były reprezentant x-kom AGO – Brajan „dgl” Lemecha. 18-letni snajper uplasował się na czwartej lokacie, co zagwarantowało mu kieszonkowe w postaci 250 dolarów.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze