„Entropiq i nolpenki powinny się dostać do głównego etapu europejskiego First Strike’a”

04.11.2020, 13:38:03

Za nami premiera nowego formatu na YouTubie Weszło Esport – VALORANT TALK. W pierwszym odcinku Krystian Terpiński, Tomasz „Magvayer” Filipiuk, Dominik „Nero” Dąbrowski i Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki omówili pierwsze otwarte kwalifikacje do First Strike’a w Ameryce Północnej, zastanowili się nad rozkładem sił w europejskiej części zmagań i wskazali potencjalnych faworytów do awansu na główny turniej. Nie zabrakło też rozważań na temat aktualnego wyglądu mety, oraz konsekwencji najnowszego patcha. 

Podczas programu prowadzący oraz gość specjalny odnieśli się również do najważniejszych pytań widzów, oraz zgłębili temat zawodników zbanowanych w innych grach i ich przejścia na VALORANTA. Poruszony został również wątek turniejów-widmo oraz tego, co może zrobić Riot Games w kierunku uniknięcia problemów z szemranymi organizatorami.

Powtórkę pierwszego odcinka w formie audio możecie również odsłuchać na platformie Soundcloud oraz Spotify. Kolejny odcinek VALORANT TALK został zaplanowany na wtorek, 10 listopada o godzinie 20:00.

Fot. Ultraliga / Radosław Makuch / Illuminar Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze