ENCE pnie się w górę rankingu hltv. hades i dycha na 19 lokacie!

ENCE pnie się w górę rankingu hltv. hades i dycha na 19 lokacie!

24.08.2021, 10:47:50

Zgodnie z przewidywaniami, udane występy w fazie zasadniczej ESL Pro League przyniosły ENCE solidny zastrzyk punktów w światowym rankingu drużyn CS:GO. Polski duet w postaci Olka „hadesa” Miśkiewicza i Pawła „dychy” Dychy dzięki zwycięstwom z Astralis, Bad News Bears oraz Team Spirit awansował na dziewiętnastą lokatę prestiżowego zestawienia prowadzonego przez portal hltv.org, wyprzedzając po drodze takie marki jak FunPlus Phoenix czy Evil Geniuses. 

Konsekwentna wędrówka ENCE w stronę pierwszej dziesiątki światowego rankingu trwa w najlepsze. Podopieczni fińskiej organizacji dowodzeni przez Marco „Snappiego” Pfeiffera zanotowali przeskok o pięć miejsc w górę w stosunku do swojej pozycji z ubiegłego tygodnia. W przeciagu ostatnich siedmiu dni hades i dycha do spółki ze swoimi kolegami zdołali ograć Astralis, Team Spirit (oraz akademię rosyjskiej organizacji), BAD News Bears oraz GORILLAZ, a dodatkowo urwali mapę duńskiemu Heroic. W przypadku udanej przygody w playoffach ESL Pro League rodzime duo może jeszcze mocniej poszybować w górę zestawienia.

Awans do fazy pucharowej ESL Pro League już teraz pozwolił ENCE wyprzedzić takie marki jak FunPlus Phoenix, Evil Geniuses czy Sinners. Fińska organizacja do pierwszej piętnastki 88 punktów, które w przypadku dobrych występów w kolejnym etapie EPL-a są jak najbardziej w zasięgu. Bezpośrednim sąsiadem dychy i hadesa w rankingu jest na te chwile Complexity, które jest zmuszone korzystać z usług Nielsa Christiana „NaToSaphiXa” Sillassena.

W pierwszej trzydziestce rankingu hltv.org nadal znajduje się także x-kom AGO, które utrzymało 28 miejsce. Drugim rodzimym składem w zestawieniu jest z kolei Anonymo Esports, z którym nie tak dawno pożegnał się Wiktor „mynio” Kruk, ale zaledwie jeden punkt straty do podopiecznych Adriana „IMD” Piepera ma Wisła All in! Games Kraków, która utrzymuje się w walce o triumf w Malta Vibes Knockout Series 1. Kolejne lokaty w rankingu rodzimych piątek zajmuje za to Izako Boars, MAD DOG’S PACT i HONORIS.

Fot. ENCE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze