ENCE na fali. Dycha sprawdzi formę ZywOo w ESL Pro League

ENCE na fali. Dycha sprawdzi formę ZywOo w ESL Pro League

17.03.2021, 11:30:11

Nie takie Vitality straszne, jak je malują. Przekonuje się o tym coraz więcej ekip i my głęboko wierzymy, że do tego grona wskoczy dziś wieczorem ENCE. Paweł “Dycha” Dycha sprawdzi formę francuskiego bombardiera Mathieu “ZywOo” Herbauta, a zwycięstwa pojedynku przybliży się do kolejnej fazy ESL Pro League.

Prawdziwy, międzynarodowy hit

Zanim rozpocznie się wieczorna fiesta z udziałem ENCE i Vitality, ESL Pro League rzuci nam kilka równie interesujących starć. Na pierwszy ogień pójdą reprezentanci G2 Esports oraz FaZe Clanu. Kilka lat temu kazalibyśmy puknąć się w głowę ludziom, którzy mówiliby, że przyjdzie nam oglądać pojedynki FaZe Finna “karrigana” Andersena przeciwko drużynie, którą reprezentuje Nikola “NiKo” Kovač. Dziś dawni przyjaciele staną naprzeciw siebie, choć jeden z nich przywdzieje znajome obu Panom barwy. A stawka tego starcia jest niemała, w końcu FaZe nie może pozwolić sobie na kolejne porażki.

Laboratorium dextera, ale Dee Dee psuje mu wszystkie plany

Jasne, to wciąż wczesny etap budowy nowego mousesports, jednak wczesne wyniki nie zachwycają. Trzy porażki w trzech pierwszych starciach ESL Pro League i tak naprawdę kres marzeń o dalszym udziale w turnieju. Transfer z Antypodów to na pewno ciekawe rozwiązanie, jednak czy talent dextera wystarczy na regularną grę na najwyższym poziomie?

Dycha sprawdzi najlepszego gracza na świecie

W tym roku rating francuskiego snajpera wynosi zaledwie “1.25”. Jasne, to wciąż wynik nieosiągalny dla większości zawodników, jednak w przypadku ZywOo oznacza on wyraźny spadek formy. Ostatnie mecze przekonują nas jednak, że geniusz znad Sekwany swój mały dołek już przeskoczył, a teraz znów zacznie piąć się ku górze. Jego ambitne plany spróbuje natomiast pokrzyżować Dycha, który wraz z ENCE rozpędza się z każdym spotkaniem. Były zwycięstwa przeciwko mousesports i G2 Esports, więc Vitality także jest w bliskim zasięgu. Wystarczy, że wszystkie trybiki zagrają w odpowiednim momencie, a ZywOo nie zaliczy dnia konia.

Harmonogram ESL Pro League na dziś:

  • 12:00 – G2 Esports vs FaZe Clan
  • 15:30 – mousesports vs Ninjas in Pyjamas
  • 19:00 – ENCE vs Vitality

Wszystkie mecze ESL Pro League możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. GG League / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze