ENCE coraz bliżej TOP10 świata. Dycha i hades najwyżej w historii

ENCE coraz bliżej TOP10 świata. Dycha i hades najwyżej w historii

05.10.2021, 17:41:32

Paweł “Dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz przyczynili się do kolejnego gigantycznego skoku ENCE w rankingu HLTV. Ich drużyna pokonała kolejną barierę i znacznie przybliżyła się do czołowej dziesiątki światowego rankingu. Kolejna aktualizacja może okazać się tą przełomową.

Dycha i hades z najwyższą pozycją w historii

Żaden z wymienionych nie miał jeszcze okazji grać dla drużyny, która znajdowałaby się w czołowej dziesiątce światowego rankingu. Wkrótce może się to jednak zmienić. ENCE wspięło się bowiem o kolejne cztery pozycje w zestawieniu prowadzonym przez HLTV. Dzięki temu zespół znalazł się na najwyższym, trzynastym miejscu w obecnym składzie.

Dla Dychy i hadesa to niemałe osiągnięcie. Obaj Panowie wspólnie osiągnęli najwyższy ranking w swoich dotychczasowych karierach. A wydaje się, że to jeszcze nie koniec. ENCE jest na fali i przede wszystkim w fazie pucharowej IEM Fall. Jedno czy dwa triumfy podczas tego turnieju na pewno pomogą w szturmowaniu czołowej dziesiątki.

Najwyższy ranking w historii organizacji? Będzie ciężko

Drużyna co prawda bije rekordy, jednak tylko swoje. Do osiągnięć ENCE z 2019 roku bowiem wciąż bardzo daleko. Chyba wszyscy pamiętamy fińską sensację, która podbiła serca fanów z całego świata. I nie obrazimy się, jeśli ten efekt “wow” powróci do organizacji w przypadku obecnej piątki.

A co z biciem rekordu organizacji? Cóż, swego czasu drużyna reprezentująca organizację zajmowała drugą lokatę światowego rankingu. Lepsze byłoby tylko pierwsze miejsce. I nie mamy nic przeciwko, aby kiedyś ENCE tam wylądowało.

Fot. ENCE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze