EMERITOS BANDITOS znów rozbiło bank z widownią – ESPORÓWKA

06.05.2021, 01:24:44

Inauguracja nowego sezonu ESEA to tylko kolejny dowód, że kibice wolą oglądać osobistości, a nie umiejętności. Choć tych w pojedynkach EMERITOS BANDITOS bez wątpienia nie brakuje. Ulubiona drużyna tysięcy Polaków zgarnęła wczoraj cenne punkty, zgromadziła na transmisjach dziesiątki tysięcy oglądających i zdemolowała transmisje z pozostałych esportowych rozgrywek.

POLSKA GUROM

Mistrzowska lista wszechczasów EU Masters? Biało-czerwony szczyt. Polacy najczęściej sięgali po tytuł mistrzowski EUM. Selfmade, Woolite, Czekolad, Trymbi, Cinkrof – same osobistości drodzy Państwo.

Jaki jest prime wiek dla gracza?

Odpowiedzi na to pytanie szukało HLTV i pewną odpowiedź udało im się uzyskać. Przeanalizowanie statystyk to jedno, jednak nie da się przerzucić na papier faktycznego wkładu zawodników w grę drużyny. Jeśli wziąć pod uwagę doświadczenie i umiejętności współpracy z drużyną, ten prime na pewno przesunąłby się o kilka lat w przód.

Kogucik w akcji

W Koguta nie wierzyliście?

IQ wywaliło poza skalę

Geniusz, czy może jednak szczęściarz? Trudno powiedzieć, jednak Nickelback tę akcję może sobie wydrukować i powiesić w ramce nad łóżkiem. 

EMERITOS BANDITOS rozbiło bank

Nie dość, że z punktami w lidze ESEA, to w dodatku także bank widowni. Teraz jednak nie wiadomo, czy wypada się cieszyć, czy ubolewać. Wszak jeśli znajduje się kilkadziesiąt razy więcej chętnych na oglądanie meczu gwiazd niż spotkania w jednej z dwóch największych lig kraju, u nas z automatu pojawia się refleksja. Niemniej Emerytów kochamy i to nie ich problem. Inni muszą znaleźć sposób, jak tę uwagę widza przyciągnąć.

Fot. Fantasyexpo

Tagi:
EMERITOS BANDITOS EU Masters Nickelback tomiko
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze