Ekstraklasa włącza się w akcję #zostanwdomu i organizuje turniej FIFA 20
Newsy
POLSKI ESPORT
Pozostałe

Ekstraklasa włącza się w akcję #zostanwdomu i organizuje turniej FIFA 20

24.03.2020, 12:47:23

Kiedy piłkarze grający na co dzień na polskich stadionach siedzą w domach i czekają na rozwój sytuacji związanej z koronawirusem, Ekstraklasa zaprasza do rywalizacji na wirtualnej murawie. W najbliższy weekend zorganizuje turniej FIFA 20 zarówno na PlayStation, jak i Xboxie.

Kluczowe w powstrzymaniu epidemii jest unikanie wychodzenia z domu i taki też cel ma turniej organizowany przez Ekstraklasę. Udział w rywalizacji mogą wziąć wszyscy posiadający konsolę PlayStation lub Xbox, bez względu na wiek. Zachęcamy do startu zarówno kibiców klubów Ekstraklasy jak i tych, którzy grają w FIFA20 zagranicznymi klubami. Amatorów i profesjonalnych graczy. Każdy ma szansę zmierzyć się z piłkarzem jednego z ekstraklasowych klubów, którzy również wezmą udział w rywalizacji – informuje Ekstraklasa.

Zapisy zostały już otwarte, zaś zmagania wystartują w piątek o godz. 18:00. W początkowych rundach rywalizacja odbywać będzie się do jednego zwycięstwa, zaś od ćwierćfinałów – do dwóch wygranych. Każda z tur traktowana jest jako osobna drabinka, więc przez trzy dni poznamy sześciu mistrzów – po trzech na każdą konsolę.

Ważne jest to, iż zawody odbywać się będą w trybie FIFA Ultimate Team, jednak kluczowy warunek jest taki, że można korzystać jedynie ze składu złożonego w całości z piłkarzy Ekstraklasy. To może nie będzie oznaczać najwyższego poziomu, ale na pewno pomoże w promowaniu nazwisk występujących na polskich stadionach.

Zapisy prowadzone są pod tym adresem.

A tak prezentują się nagrody:

Turniej Xbox:
1. miejsce: KONTROLER XBOXONE MS PAD WIRELESS ELITE SERIES 2 + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
2. miejsce: KONTROLER XBOXONE S PAD WIRELESS BLUE
3. miejsce: XBOXONE PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

Turniej PS4:
1. miejsce: SŁUCHAWKI PS4 PLATINUM (BEZPRZEWODOWE) + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
2. miejsce: KONTROLER PS4 SONY PAD DUALSHOCK NIEBIESKI
3. miejsce: PS4 ŁADOWARKA PDP ENERGIZER

Fot. Ekstraklasa Games

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze