Ekipa MOLSIEGO poza LVP Rising Series. Dziś do gry wchodzą kamyk oraz Filu

Ekipa MOLSIEGO poza LVP Rising Series. Dziś do gry wchodzą kamyk oraz Filu

27.10.2021, 01:42:25

Michał „MOLSI” Łącki i jego kompani z LDN UTD pożegnali się wczoraj z rywalizacją w ramach finałów LVP Rising Series. Litewsko-polski kolektyw pomimo prowadzenia w serii przeciwko Vodafone Giants wypuścił starcie z rąk i tym samym wypadł za burtę i nie zagra w Hiszpanii. Dziś w grze zobaczymy z kolei Movistar Riders, czyli formację reprezentowaną przez Maksa „kamyka” Rychlewskiego oraz Dawida „Filu” Czarneckiego. 

W pierwszej kolejności na serwerze zameldowało się wczoraj Acend, które napędzane świetną dyspozycją Mehmeta Yağıza „cNeda” İpeka uporało się bez większych kłopotów ze spisywanym na porażkę UCAM Esports Club. Tym samym Aleksandra „zeeka” Zygmunta i Patryka „starxo” Kopczyńskiego dzieli już tylko ostatni krok od awansu na kluczową część turnieju, która będzie rozgrywana na LAN-ie w Hiszpanii.

Pomimo wielkich nadziei z rywalizacją pożegnał się jednak wczoraj MOLSI oraz jego litewscy bracia z LDN UTD. Podopieczni Tommaso „joYnta” Gavioliego prowadzili co prawda 1:0, a także przeważali na drugiej mapie, jednak ostatecznie Vodafone Giants zdołało odwrócić losy serii i utrzymać się w walce o playoffy. Štěpán „Ambi” Beránek i spółka już w piątek spróbują zrewanżować się UCAM Esports Club, z którym sensacyjnie przegrali w openerze grupy A.

Dziś na placu boju zamelduje się z kolei polski duet z Movistar Riders. Punktualnie o godzinie 17:00 kamyk i Filu zainaugurują rywalizację w grupie B, a ich pierwszym rywalem będzie jedna z ciekawszych ekip ostatnich miesięcy w postaci TENSTAR. Później czeka nas także potyczka SUPRMODE z Team Finest.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach finałów LVP Rising Series: 

  • 17:00 – Movistar Riders vs. TENSTAR
  • 20:00 – SUPRMODE vs. Team Finest

Fot. Entropiq

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze