EDC nie dla zawodników PACT. Polacy polegli w meczu o awans

EDC nie dla zawodników PACT. Polacy polegli w meczu o awans

19.07.2021, 10:55:21

Udało się dojść do finałowej potyczki, jednak to nie wystarczyło. MAD DOG’S PACT nie zagra w piątym sezonie EDC. Polski zespół nie miał wczoraj najmniejszych szans w starciu przeciwko bankaPEPSI. 

PACT gra ostatnio w kratkę, jednak w zwycięstwo z bankaPEPSI głęboko wierzyliśmy. Tak bardzo się przeliczyliśmy. Dla obu drużyn był to mecz arcyważny, wszak triumfator miał zapewnić sobie udział w piątym sezonie European Development Championship. Nie wiemy jeszcze, jakie zespoły otrzymają wyróżnienie w postaci zaproszenia, jednak nawet bez tej wiedzy możemy stwierdzić, że angaż w takim przedsięwzięciu graczom PACT by się po prostu przydał. Dlaczego?

Drużyna w niedużym odstępie czasu przywitała dwóch nowych zawodników. Odświeżony skład miał już nawet okazję zadebiutować na LAN-ie na gdańskiej plaży. Drużyny po zmianach mają jednak do siebie to, że potrzebują wielu szans na zgranie wszystkich mechanizmów. PACT niestety wczoraj wypuścił jedną z rąk.

Co możemy powiedzieć o samym meczu? Jeśli skupilibyśmy się na pozytywach po polskiej stronie – niewiele. Na Duscie2 było przeciętnie, no ale porażkę tłumaczył jeszcze fakt, że to rywal wybrał sobie to terytorium bitwy. Pogromu na Nuke’u nie tłumaczy już jednak nic. 

– bankaPEPSI za mocna i przegrywamy 0:2 w kwalifikacjach do głównego turnieju EDC. Szkoda, że dzisiaj tak słabo graliśmy. Przed nami jeszcze tydzień treningów, po czym wjeżdżamy w krótkie wakacje napisał po meczu Dawid “luNatic” Cieślak.

A my życzymy na i po wakacjach wiatru w żaglach.

MAD DOG’S PACT 0:2 bankaPEPSI (11:16 Dust2, 3:16 Nuke)

Fot. Actina PACT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze