Dziś rozstrzygnięcia w ESL MP. W karcie dnia kilkanaście pojedynków

Dziś rozstrzygnięcia w ESL MP. W karcie dnia kilkanaście pojedynków

26.10.2021, 11:22:17

Major Majorem, ale takie EMP do wieczornego piwa to by się obejrzało, prawda? Macie dziś taką szansę. Tak naprawdę ostatnią w rundzie zasadniczej tego sezonu. Już dziś poznamy bowiem oficjalny układ tabeli na koniec fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski.

Zakończenie fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski zbliża się wielkimi krokami. W tabeli wciąż niewiele jest jasne, zatem dzisiejsze zmagania będą należeć do tych o podwyższonych emocjach. Najlepsi celują bowiem w zakończenie sezonu w czołowej dwójce, co zapewniłoby im najbardziej dogodny start w fazie pucharowej. Komu się to uda?

W wyścigu o TOP2 oglądamy Ungentium, HONORIS, Anonymo Esports oraz Wisłę All in! Games Kraków. Wszyscy, poza pierwszymi z wymienionych, wejdą dziś na serwer, aby walczyć o najcenniejsze punkty w sezonie. Pech chciał, że nie obejrzymy bezpośrednich starć między tymi ekipami. A szkoda.

Równie ciekawie mogła wyglądać rywalizacja o utrzymanie w lidze. Mogła, ponieważ Dolej Miodu przez swój wczorajszy incydent z walkowerem przeciwko Anonymo Esports otrzymało trzy karne punkty. To skomplikował miksowej piątce rywalizację z MAD DOG’S PACT o pozostanie w ESL Mistrzostwach Polski.

Harmonogram na dziś:

  • 15:30 – HONORIS vs MAD DOG’S PACT
  • 15:30 – Dolej Miodu vs The Lycans
  • 18:00 – M1 EDEN vs MAD DOG’S PACT
  • 18:00 – Anonymo Esports vs Team ESCA Gaming
  • 20:30 – Dolej Miodu vs HONORIS
  • 20:30 – Wisła All in! Games Kraków vs M1 EDEN

Wybrane mecze ESL Mistrzostw Polski możecie obejrzeć na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie w tym miejscu.

Fot. HONORIS

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze