Dziś piłkarski turniej dla esportowców. Zagramy przeciwko pashy czy Izakowi

Dziś piłkarski turniej dla esportowców. Zagramy przeciwko pashy czy Izakowi

07.08.2021, 08:34:15

Już dziś odbędzie się piłkarski turniej ESPORT GRA by GG League. Turniej, którego założeniem jest pokazać światu, że sami gracze bądź też ludzie z branży ze światem sportu mają wiele wspólnego. Czy tak będzie w przypadku naszej drużyny? To się jeszcze okaże, jednak na boisku pozostawimy serce.

Turniej pełen znanych ksywek

Na wydarzeniu pojawią się bowiem chociażby Emeritos Banditos. Co prawda ulubiona formacja polskich kibiców wystąpi w nieco okrojonym składzie, wszak kontuzja wykluczyła udział Pawła “saja” Pawelczaka, jednak i tak zgromadzi wokół siebie wielu fanów. Gwarancją tego jest występ Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego oraz Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Nie tylko Emeryci mogą liczyć na spore wsparcie fanów. Podobnym cieszyć się będą bowiem reprezentanci ProPlayers, w których składzie znajdziemy chociażby Grzegorza “SZPERA” Dziamałka czy Michała „MICHA” Müllera. Tyły tej formacji zabezpieczy niezawodny Kuba “KubiK” Kubiak.

Uwaga skupi się także wokół WK GAMING, w którego składzie wystąpi jeden z członków ekipy Warszawskich Koksów – Owca. Poza tym w drużynie zobaczymy szkoleniowca Izako Boars czy też byłych zawodników tej formacji – szejna oraz siuhego.

Harmonogram spotkań ESPORT GRA wygląda następująco:

Transmisję z całego wydarzenia możecie śledzić na oficjalnym kanale GG League w tym miejscu.

Fot. fantasyexpo

Tagi:
ESPORT GRA Izak pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze