Dziś kolejne mecze ESEA Premier. Anonymo odkłada debiut

Dziś kolejne mecze ESEA Premier. Anonymo odkłada debiut

24.08.2021, 11:30:27

Już dziś wraca rywalizacja w ramach zaplecza najlepszej ligi świata, czyli ESEA Premier. Jedna polska formacja stanie do walki o jakże cenne punkty, wszak potencjalny awans do ESL Pro League do nie przelewki. Na serwerze zabraknie Anonymo Esports, które pierwotnie miało dziś debiutować w nowym składzie. Tym samym odłożony został pierwszy mecz nowej formacji.

AGO już po debiucie

Reprezentanci x-kom AGO swój pierwszy mecz w bieżącym sezonie ESEA Premier mają już daleko z tyłu. Jastrzębie rozpoczęły zwycięsko, a dziś wypadałoby podtrzymać tą dobrą passę. Zadanie będzie jednak z gatunku trudnych, wszak naprzeciw stanie jedna z silniejszych formacji w całej lidze – Endpoint.

Endpoint, które nie tak dawno dokonało zmiany kadrowej i obrało dość nietypowy kierunek. Niewielu bowiem mieliśmy zawodników ze Joradnii na najwyższym poziomie. Pierwszym, który przychodzi na myśl, jest oczywiście ISSAA. BOROS, nowy zawodnik brytyjskiej organizacji, będzie pracować na to, aby pojawiać się w myślach kibiców tuż za nim.

Kto zagra w składzie Anonymo?

Zawodnik został już wybrany, jednak dzisiejsze spotkanie się nie odbędzie.

Nie tak dawno szeregi organizacji zasilił Piotr “blacktear5” Kasiński. Ten wstąpił do składu w miejsce Kamila “KEi’a” Pietkuna, który obecnie czerpie przyjemność z miksowej gry pod szyldem Dolej Miodu. Anonymo powstało na początku roku, a to były pierwsze zmiany od założenia drużyny. Jak wpłyną na dyspozycję całego zespołu? Na pierwsze wnioski będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

19:00 – x-kom AGO vs Endpoint (transmisja)

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze