Dziś debiut MAD Lions po zmianach. Czy kuben znalazł wreszcie idealne ustawienie?

Dziś debiut MAD Lions po zmianach. Czy kuben znalazł wreszcie idealne ustawienie?

25.08.2021, 10:24:58

Już dziś po raz pierwszy na serwer wyjdzie nieco odświeżone MAD Lions. Nie tak dawno hiszpańska organizacja zgłosiła się bowiem po Johannesa “b0RUPa” Borupa, który został później nowym zawodnikiem drużyny. Czy Jakub “kuben” Gurczyński wreszcie znalazł ustawienie, którego szuka od początku przygody z Lwami?

MAD Lions po kadrowej zmianie zadebiutują w ramach zamkniętych kwalifikacji do Funspark ULTI 2021. Przeciwnikami międzynarodowej układanki kubena będą reprezentanci AGF, którzy nie mają ostatnio zbyt dobrej passy. Lwy trafiły na idealne spotkanie, aby nabrać wiatru w żagle i nową przygodę zacząć od pewnego zwycięstwa.

Na serwerze najprawdopodobniej nie zabraknie też Filipa “tudsoNa” Tudeva. Pewności nie mamy, bowiem w sześcioosobowym projekcie MAD Lions to Polak pauzuje na niektórych z map, jednak szansa na to, że veto ułoży się w ten najbardziej niefortunny sposób, jest naprawdę niewielka.

Kwalifikacje do Funspark ULTI 2021 to jednak nie tylko MAD Lions. Na serwerze pojawią się też zawodnicy x-kom AGO, którzy są najwyżej rozstawioną ekipą w całym turnieju. Polski zespół dziś po południu podejmie rosyjskie bankaPEPSI, które jest stałym bywalcem terminarzy polskich zespołów.

Harmonogram na dziś:

  • 13:00 – x-kom AGO vs bankaPEPSI
  • 17:00 – MAD Lions vs AGF

W przypadku zwycięstw na tych spotkaniach zmagania Polaków się jednak nie zakończą. Awans do głównego turnieju uzyskają cztery ekipy, a do tego będzie potrzebny jeszcze jeden triumf. Bezpośrednia walka o promocję odbędzie się już jutro.

Fot. EPICENTER

Tagi:
kuben MAD Lions
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze