Dzień dobrych pomysłów – ESPORTÓWKA

27.02.2021, 09:01:48

Jak co dzień rano zanurzamy się w odmęty internetu i zapraszamy na ESPORTÓWKĘ. Dziś krótki przegląd pomysłów od uznanych członków społeczności CS:GO i plebiscyt na najlepszą tapetę w LEC. Smacznej kawusi. 

Zeus – babiarz hazardzista

Na emeryturze wszak można. Danylo „Zeus” Teslenko ewidentnie wierzył w sukces Virtus.pro i postawił na niego kilka stówek. Siedemdziesiąt osiem tysięcy wygranej. To robi wrażenie, nawet pomimo tego, że w przeliczeniu na złotówki są to zaledwie cztery tysie.

Dobry pomysł nr. 1

Ciekawą propozycją podzielił się w mediach społecznościowych NaToSaphiX. Co prawda momentalnie zrodziło się mnóstwo pytań dotyczących poszczególnych scenariuszy takich jak wyrzucenie zestawu do rozbrajania w strefie detonacji na początku rundy, ale trzeba Duńczykowi oddać, że zasługuje to, chociaż na rozważenie.

Dobry pomysł nr. 2

Czy dało się bardziej dobić kibiców europejskich zespołów oglądających IEM Katowice? Raczej nie. Jak zwykle dobry pomysł Donie.

Piękna tapeta Czekolada

Szanujemy to, że prosty chłopak z Barczewa nie zapomniał o korzeniach. Z niejednego gracza angaż w LEC zrobiłby gwiazdkę i buca, a tymczasem Czekolad pamięta o braciach z Ultraligi i ma na tapecie Glebo. Piękna historia i jeszcze piękniejsza tapeta.

Fot. Pixabay

Tagi:
Czekolad Don Haci ESPORTÓWKA Glebo NaToSaphiX Vander
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze