Dycha zagra w turnieju 2v2. Przeciwnikami chociażby NiKo czy valde

Dycha zagra w turnieju 2v2. Przeciwnikami chociażby NiKo czy valde

22.10.2021, 19:12:02

Pamiętacie turnieju 2v2 od GG League? Wydarzenie z początku tego roku skradło serca kibiców. Szczególnie, że odbyło się na LAN-ie, co wtedy było dość niespotykane. Okazuje się, że w tym roku odbędzie się jeszcze jeden turnieju par. Tym razem w Finlandii. Paweł “Dycha” Dycha ze swoim miejscowym kolegą będą mieli więc sporą przewagą już na starcie.

Red Bull Flick 2vs2 Helsinki Invitational to turniej, którym kibice Counter-Strike’a będą emocjonować się tuż po zakończeniu zbliżającego się Majora. Wydarzenie jest nietypowe, jednak w przeszłości już się przewinęło. Dziwi tylko moment, w którym zostało zorganizowane. Zazwyczaj turnieje z lżejszą formą wypełniały kalendarzowe dziury. Zawody od Red Bulla zostały natomiast umiejscowione w największym turniejowym gąszczu.

Pełna lista par uczestniczących w turnieju wygląda następująco:

  • Nikola „⁠NiKo⁠” Kovač & Nemanja „⁠huNter-⁠” Kovač
  • Valdemar „⁠valde⁠” Bjørn Vangså & Aleksi „⁠Aleksib⁠” Virolainen
  • Paweł „⁠dycha⁠” Dycha & Joonas „⁠doto⁠” Forss
  • Nico „⁠Aqua⁠” Kembitzky & David „⁠prosus⁠” Hesse
  • Viktor „⁠sdy⁠” Orudzhev & Boris „⁠magixx⁠” Vorobiev
  • Yuri „⁠yuurih⁠” Santos & Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato

Lista uczestników nie wygląda imponująco, choć znajdzie się tu kilka ksywek, które warto mieć na oku. Nie oszukujmy się, ale jeśli Dycha rozda kilka headshotów reprezentantom OG, G2 i FURII, uśmiech sam pojawi się na nam na ustach. Co prawda wolelibyśmy, jeśli w parze z Polakiem wystąpiłby inny biało-czerwony – hades. Rozumiemy jednak, że format wydarzenia zmusił organizacje do wybrania tych, którzy niekoniecznie szaleją na serwerach z bronią snajperską.

Jak będą wyglądały same rozgrywki? Organizator zapowiedział zupełnie nowy format, w którego skład wejdą specjalne wystroje map, punkty kontrolne, system odrodzeń i wiele więcej.

Wydarzenie rozpocznie się 19 listopada i potrwa przez trzy kolejne dni. Uczestnicy poza dobrą zabawą wyniosą z zawodów niemałą nagrodę, bowiem pula nagród oscyluje w okolicach 60 tysięcy dolarów.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze