Dycha czy kennyS wlatują na pierwszy mecz w historii Ancient – ESPORTÓWKA

09.05.2021, 09:41:32

Dziś będzie mieć miejsce nieoficjalny debiut Ancient. W showmatchu organizowanym przed wielkim finałem DreamHack Masters Spring zmierzą się drużyny SPUNJa i Machine’a, w których zobaczymy chociażby Dychę, kennegoS czy juliano. Kto sięgnie po ten historyczny, pierwszy triumf zarejestrowany na HLTV? Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ!

Wsparcie od ojca to podstawa

Na psychiczne wsparcie od ojca nie może narzekać trener LoL-owego G2 Esports – GrabbZ. 

– MAD Lions gra tak słabo, jak słabo wy zagraliście przeciwko nim. 

No cóż, nie dość, że zaorał, to jeszcze nie skłamał. 

Prawdziwy człowiek renesansu

Filantrop, urodzony szachista, komik, patron młodzieży i … wokalista? Pan Zbigniew Pakleza skrywa pewnie jeszcze niejedną tajemnicę. Z przyjemnością poznamy je wszystkie. No i co tu dużo mówić – nie bez powodu trafił kiedyś do programu o nazwie “Idol”. Przez te wszystkie lata emisji większego idola tam nie gościli.

Zdjęcie, które wyraża więcej niż tysiąc słów

Kolega po lewej w za dużym krawacie wszystko zepsuł…

Jaki kraj, taki s1mple

To pozostawiamy wam do własnej interpretacji. Nam po głowie chodzi już jakiś tysiąc wersji. I zapewne żadna z nich nie jest do końca prawidłowa.

Fot. facebook.com/g5taz

Pierwszy showmatch na Ancient

Kilka dni temu w miejsce Traina do puli aktywnych map turniejowych wszedł zagadkowy Ancient. Mapa ta co prawda znajdowała się w grze od pięciu miesięcy, jednak niewielu stawiało na jej angaż na profesjonalnym poziomie. A jednak. Ancient dołączył do wyścigu, zatem trzeba zacząć go skrupulatnie ogrywać. Dziś w pierwszym meczu zarejestrowanym przez HLTV na tej mapie zmierzą się drużyny SPUNJa oraz Machine’a. Składy wyglądają następująco:

Team A: Machine – Dycha – Jackinho – FaNg – VINI

Team B: SPUNJ – kennyS – chrisJ – juliano – arT

Poradnik do Ancient

Zanim obejrzycie showmatch, możecie ogarnąć o co chodzi z Ancient wraz z MSL-em. Kiedyś w internecie wstawiało się triki na trzepaku, teraz wrzuca się triki na nowej mapie CS:GO.

Fot. GG League/Maciej Kołek / DreamHack/Adela Sznajder

Tagi:
Ancient Dycha GrabbZ KennyS MSL s1mple TaZ Zbigniew Pakleza ZBYCHOLUDY
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze