Dwóch pewniaków i jedna sensacja. Dziś poznamy Mistrza Polski

Dwóch pewniaków i jedna sensacja. Dziś poznamy Mistrza Polski

05.09.2021, 05:23:11

Wczoraj emocji było na pęczki, a przecież finałowe rozstrzygnięcia Polish Masters poznamy dopiero dzisiaj. W grze o tytuł mistrza kraju pozostają trzy formacje – XPG Invicta, Homeless oraz MAD DOG’S PACT. Dwie pierwsze spoglądają już tylko w kierunku wielkiego finału, jednak gdzieś między nimi będzie krzątać się sensacja wczorajszych zmagań.

Kosmiczny mecz Invicty

Seria przeciwko Teamowi ESCA Gaming? TOP. I to taki absolutny, najwyższy. We wczorajszym pojedynku otrzymaliśmy bowiem wszystko, czego mogliśmy sobie tylko zapragnąć. Atmosferę można było kroić, a eksplozje radości zawodników sprawiały, że sami przeżywaliśmy te mecze jeszcze bardziej.

Finalnie to faworyci do końcowego zwycięstwa w całym turnieju sięgnęli po triumf, jednak ten nie przyszedł im łatwo. A jak będzie dziś? Z niecierpliwością czekamy na pierwsze na tych finałach starcie z Homeless. Pierwsze i wielce prawdopodobne, że nie ostatnie.

Pewni w każdym ruchu

Pojedynek Homeless z MAD DOG’S PACT był natomiast totalną przeciwnością tego, co widzieliśmy na serwerze w drugim półfinale drabinki wygranych. Aktualni mistrzowie kraju przejechali się po przeciwniku i oka mgnieniu opuścili studio Polsat Games pewnym, zwycięskim krokiem.

Kapitan drużyny – Bartosz “AueR” Hajma – przed turniejem, a także w jego trakcie wspominał, że to nie jego drużyna jest faworytem do końcowego triumfu. Czy to była zwykła zasłona dymna? Odpowiedź otrzymamy już dzisiaj.

Dawid naprzeciw Goliatom

Wydawało się, że MAD DOG’S PACT skazane jest na pożarcie. Niewielu dawało im szanse na cokolwiek więcej niż czwarta lokata na finałach Polish Masters. Tymczasem wściekłe psy już są na podium i mają chrapkę na jeszcze więcej. O to będzie niezwykle ciężko, jednak z ESCĄ też łatwo być nie miało. Czy istnieje rzeczywistość, w której to PACT sięga po mistrzowski puchar? 

Harmonogram na dziś:

  • 13:00 – XPG Invicta vs Homeless
  • 15:50 – MAD DOG’S PACT vs przegrany XPG Invicta/Homeless
  • 18:40 – wielki FINAŁ

Transmisję ze wszystkich spotkań LAN-owych finałów Polish Masters możecie śledzić na oficjalnym kanale organizatora w tym miejscu.

Fot. UBISOFT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze