Drużyny PAGO i VALORANT TALK z awansem do fazy pucharowej Ligi Streamerów. Dziś do gry wkracza Izak i Saju

17.06.2021, 12:25:46

Wczorajszego popołudnia zainaugurowane zostały zmagania w ramach Ligi Streamerów w VALORANT. Sytuacja jest już jasna w grupach A i B, a dziś o awans do fazy pucharowej powalczy między innymi skład złożony przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego czy piątka zebrana przez Pawła „saja” Pawelczaka. 

Na pierwsze rozstrzygnięcia dotyczące fazy pucharowej Ligi Streamerów nie musieliśmy długo czekać. Drużyna Mateusza „PAGO” Pągowskiego, w której obecni są między innymi Mateusz „SZOSZON” Lewicki czy Kamil „kamisseq” Lepper bez większych kłopotów uporała się z ekipą Aleksandry „AL3XANDRAs” Hanuli, po czym w ciekawie zapowiadającej się potyczce z formacją Kamila „EWRONa” Lachowskiego zaprezentowała kompletną deklasację rywali. W zamykającym rywalizację spotkaniu Krzysztof „playboistarki” Lewandrowski i spółka podzielili się punktami z AL3XANDRĄ.

Grupa B została zainicjowana od zaciętej potyczki pomiędzy ekipą VALORANT TALK a drużyną Mrs. Honey. Choć Krzysztof „Balcer” Balcerowski dwoił się i troił, to ostatecznie formacja dowodzona przez Kubę „KubiKa” Kubiaka zamknęła dwie mapy do 10, by w starciu z zespołem Dzinolda zgnieść przeciwników do trzech i zapewnić sobie awans do półfinałów.

Pierwsze mecze zostały rozegrane także w grupie C, gdzie piątka Karoliny „Nieuczesanej” Brodnickiej pokonała 2:0 ekipę Pawła „LiLqkiego” Knicza, by później polec 0:2 z zespołem złożonym przez Kubxa.

Dziś do boju wkroczą z kolei piątki złożone przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego, Pawła „Saja” Pawelczaka i ekipę Warszawski Koks. Szczegółowe informacje odnośnie harmonogramu i transmisji znajdziecie na oficjalnej stronie Ligi Streamerów.

Fot. https://www.twitch.tv/pago3

Tagi:
Liga Streamerów PAGO VALORANT TALK
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze