Drużyny Overpowa i Tyris zmierzą się w finale Anonymo BeOne Cup

04.07.2021, 11:11:48

Już dziś zostanie rozegrany finał pierwszego polskiego turnieju LAN-owego w Valoranta. W meczu o pierwsze miejsce zmierzą się ekipy Remigiusza „Overpowa” Puscha oraz Dominiki „Tyris” Nycz. Na triumfatorów czeka nagroda główna w postaci dziesięciu tysięcy złotych. 

Wczorajszy dzień zmagań w ramach playoffów Anonymo BeOne Cup rozpoczął półfinałowy mecz pomiędzy ekipami złożonymi przez Macieja „Kezmana” Gramackiego oraz Dominikę „Tyris” Nycz. O ile przez długi czas byliśmy świadkami dość wyrównanej potyczki, o tyle w najbardziej newralgicznym momencie to właśnie wicemistrzowie grupy B przycisnęli formację Kamila „kamissqa” Leppera i zagwarantowali sobie rezultat 1:0. Druga mapa okazała się z kolei jedynie formalnością i Tyris oraz jej kompani błyskawicznie zameldowali się w finale.

Później na serwerze zameldowała się za to drużyna Remigiusza „Overpowa” Puscha oraz Adriana „slayproxa” Bieranowskiego. Pierwsza mapa została zabezpieczona przez formację Wodza, jednak na odpowiedź Krzysztofa „Balcera” Balcerowskiego i spółki nie musieliśmy długo czekać. Wybitna forma indywidualna Patryka „Taiovskiego” Winnego pozwoliła jednak zgarnąć mapę Bind po dość jednostronnym widowisku.

Ostatni dzień zmagań rozpocznie mecz o trzecie miejsce pomiędzy ekipami Kezmana oraz Slayproxa, a około godziny 15:00 w wielkim finale zmierzą się zespoły Tyris oraz Overpowa.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Anonymo BeOne Cup: 

  • 11:30 – Team Kezman vs. Team Slayprox (BO3)
  • 15:00 – Team Tyris vs. Team Overpow (BO5)

Wszystkie spotkania będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale Anonymo BeOne Cup.

Fot. Anonymo Esports

Tagi:
Anonymo Esports Kezman overpow Slayprox Tyris
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze