„Drużyna zeeka może być czarnym koniem play-innów First Strike” – VALORANT TALK #2

11.11.2020, 01:10:50

Postawa Polaków w europejskich kwalifikacjach First Strike była tematem przewodnim kolejnego odcinka naszego cyklu VALORANT TALK. Tym razem gościem Krystiana „Terpa” Terpińskiego, Dominika „Nero” Dąbrowskiego i Tomasza „Magvayera” Filipiuka był Filip „JOOLZ” Ruszała, który opowiedział też między innymi o tym, co dalej z jego karierą oraz powspominał czasy, w których strzelanka od Riot Games robiła pierwsze esportowe kroki. Zapraszamy do oglądania! 

Wczorajszego wieczoru pierwsi Polacy zameldowali się w zamkniętym etapie kwalifikacji zmagań spod szyldu First Strike. Sukces Aleksandra „zeeka” Zygmunta, Patryka „Patitka” Fabrowskiego oraz Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego komentowaliśmy podczas pierwszej części programu, a dodatkowo zwróciliśmy uwagę na występy innych rodzimych reprezentantów i przedyskutowaliśmy same eliminacje pod kątem organizacyjnym.

Nowością w drugim odcinku były też wybory „drużyny tygodnia”. Prowadzący na podstawie meczów, które widzieli, wyselekcjonowali swoje „drużyny marzeń” złożone z zawodników różnych zespołów. Dla przykładu tak prezentowała się piątka wybrana przez Nero:

W programie nie zabrakło również podsumowania tego, co działo się w zamkniętych kwalifikacjach First Strike w Ameryce Północnej, a także w finale Polish Esport Cup. Kilka prywatnych pytań wystrzeliliśmy także w kierunku JOOLZA, który zdradził co dalej z jego karierą i powspominał czasy, w których sama gra od Riotu, jak i rozwój jej esportowej sceny dopiero raczkowały.

Drugi odcinek VALORANT TALK możecie również przesłuchać w formie audio na platformie Soundcloud oraz Spotify.

#FREEJOOLZ

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze