Drużyna Saja najlepsza podczas finałów SkillFactor

22.02.2021, 17:58:30

Miesiąc kwalifikacji, trzy dni finałów i wreszcie poznaliśmy triumfatora pierwszej edycji projektu SkillFactor. Podczas weekendowej batalii na serwerze zaprezentowali się utalentowani zawodnicy grający pod batutą Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Pawła „innocenta” Mocka i Pawła „saja” Pawelczaka. To właśnie gracze występujący pod banderą Tygrysa z Fordonu stanęli na czołowym stopniu podium.

Faza grupowa stanęła pod znakiem genialnej dyspozycji podopiecznych Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Zawodnicy występujący w kwalifikacjach pod wdzięczną nazwą Styropian rozprawili się z każdym kolejnym rywalem, prezentując świetną dyspozycję na Nuke’u, przez co wydawali się faworytem w potyczce z formacją Saja, która w meczu otwarcia dostała od nich solidne bęcki.

Jak można się było spodziewać, finał przyniósł jednak solidną weryfikację. Na premierowym Nuke’u zobaczyliśmy zabójcze tempo zarówno z jednej, jak i drugiej strony, a ostatecznie po szalonych dogrywkach górą była formacja Saja. O ile Mirage miał być jednak najmocniejszym wyborem podopiecznych Pawelczaka, o tyle to właśnie zawodnicy występujący pod banderą polskiego dzika rozgromili przeciwników i doprowadzili do finałowego Traina.

Finałowa arena wielkiego finału SkillFactor nie mogła przebiec inaczej, niż w bardzo wyrównany sposób. Losy pierwszego miejsca podium ważyły się tak naprawdę aż do trzydziestej rundy Traina, który ostatecznie wpadł w ręce Saja i jego podopiecznych. Za triumf marcinek08pl i jego kompani zgarnęli nie tylko nagrody pieniężne, ale również rzeczowe.

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
dewik Grodd innocent kuben loneanxiety47 marcinek08pl SAJU SkillFactor Snax SZPERO Turas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze