Done deal. mynio zamieni Wisłę na Anonymo Esports

Done deal. mynio zamieni Wisłę na Anonymo Esports

16.01.2021, 11:56:43

Kolejny ogromny transfer podczas zimowej szufli na polskiej scenie CS:GO staje się faktem. Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, ogłoszenie przenosin Wiktora „mynio” Kruka z Wisły All in! Games Kraków do Anonymo Esports jest już tylko kwestią czasu. Po udanych testach doświadczony zawodnik został wykupiony przez nową organizację, na której czele stoi Mateusz „Sówek” Kowalczyk. 

Już przedwczoraj Anonymo Esports rozpoczęło oficjalne odsłanianie kart i przedstawianie kibicom wizji organizacji. Pierwszym elementem nowego składu CS:GO został z kolei jeden z najlepszych polskich szkoleniowców, Adrian „IMD” Pieper, który przez ostatnie półtora roku był związany z Illuminar Gaming.

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Anonymo lada moment przedstawi kolejne ogniwa swojej nowej maszyny, a jak udało się ustalić naszej redakcji, jednym z graczy, który przywdzieje trykot świeżo utworzonego tworu, będzie dotychczasowy reprezentant Wisły All in! Games Kraków – Wiktor „mynio” Kruk.

Siódmego stycznia 2021 roku Wisła All in! Games Kraków za pośrednictwem swoich oficjalnych kanałów poinformowała o przesunięciu 25-latka na ławkę rezerwowych, co było związane z jego testami w niewymienionej wówczas z nazwy drużynie. Dziś wszelkie wątpliwości możemy już odrzucić w zapomnienie, bo dopięcie transakcji z udziałem Kruka jest już kwestią godzin.

Dla mynia transfer do Anonymo Esports będzie oznaczać zakończenie ponad rocznej przygody pod banderą Wisły. Jako reprezentant „Białej Gwiazdy” zaliczył on mnóstwo świetnych występów, a jego największym osiągnięciem w biało-czerwonej koszulce był triumf w piątej edycji Nine to Five.

Wszystko wskazuje również na to, że oprócz mynia i IMD pod banderą Anonymo Esports występować będzie Janusz „Snax” Pogorzelski, Kacper „Kylar” Walukiewicz i Kamil „KEi” Pietkun. Jako pierwszy informacje o tych transferach podał Twitterowy profil Polish Leaks.

Na ten moment nie jest pewne, kto zostanie następcą mynia w ekipie Wisły All in! Games Kraków. Jednym z faworytów do zajęcia wolnego miejsca był Kamil „siuhy” Szkaradek, jednak z uwagi na transfer STOMPA i mono do Izako Boars, zdecydował się on pozostać w organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego. W ostatnich dniach na testach miał się zameldować również Krzysztof „Goofy” Górski, jednak źródła redakcji nie były w stanie ustalić, czy przerodzą się one w stały angaż.

Wraz z transferem mynia skład Anonymo powinien się prezentować w następujący sposób: 

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Adrian „IMD” Pieper (trener0

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Łukasz Twardowski

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze