Donald Trump, to nawet nie jest on – ESPORTÓWKA

08.01.2021, 04:48:25

Każdego dnia na całym świecie dzieje się mnóstwo paskudnych rzeczy. Ale nie w ESPORTÓWCE, czyli cyklu, który na trzy minuty ma nas przenieść do świata delikatnego uśmiechu i beztroski. Dziś w roli głównej Trump, który pewnie miałby większe szanse na triumf w wyborach, a w menu mamy również coś o Jarku „pashy” Jarząbkowskim i yuurihm. Zapraszamy! 

Donald Trump, na jakiego nie zasługują Stany 

O wydarzeniach w USA nie będziemy się wypowiadać, bo ekspertami od zwierząt nie jesteśmy, ale chyba mało kto podejrzewał, że cały ten zgiełk dotrze również do świata esportu. Na blokadzie nałożonej przez Twitter na Donalda Trumpa skorzystał… jeden z najpopularniejszych streamerów i graczy Hearthstone – Jeffrey „Trump” Shih. Powiedzielibyśmy, że nic, tylko zazdrościć, ale wcale nie mamy co do tego pewności.

pasha wśród zawodników, których strony na Liquidpedii były najczęściej odwiedzane

Nie ma co się oszukiwać – czasy świetności Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego minęły już bezpowrotnie, ale o legendzie Counter-Strike’a nie da się po prostu zapomnieć. Pomimo tego, że profesjonalna gra polskiego bicepsa była w 2020 roku ograniczona do minimum, to i tak pod kątem wyświetleń swojej strony na Liquidpedii wyprzedził on takie tuzy jak kennyS, GeT-RiGhT, Xyp9x czy f0rest. My sami nabiliśmy około 400 wyświetleń. Czasem sprawdzaliśmy informacje do tekstów, czasem wchodziliśmy ze zwykłej nostalgii…

Komu, komu, bo idę do domu

Raphael „Cogu” Camargo nie marnuje czasu po rozstaniu z MIBR. Trener i legenda Counter-Strike’a 1.6 szuka nowego domu dla siebie i swoich sześciu podopiecznych. Charyzmatyczni Brazylijczycy nie zamierzają się poddawać i chcą wyruszyć na podbój świata.

yuurih czternastym najlepszym graczem globu według hltv.org

Pozostajemy w latynoskich klimatach. Niebanalna forma Brazylijczyka nie przyszła bez echa, co pozwoliło mu na pierwsze tego typu wyróżnienie w profesjonalnej karierze. Tym samym mamy już pewność, że ponad połowa składu FURII została nagrodzona za dominację za oceanem.

Start turnieju szachowego już dziś! 

Najgorętsze esportowe wydarzenie pierwszej połowy stycznia rusza już dziś. Na dzień dobry przy wirtualnej szachownicy zobaczymy takich dżentelmenów jak Japczan, Dawider czy Tuttek.

Fot. twitch.tv/trumpsc

Tagi:
ESPORTÓWKA Pasha Trump
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze