Dolej Miodu z ładnym wejściem w trzeci tydzień ESL MP. Dziś do gry wchodzi Ungentium

Dolej Miodu z ładnym wejściem w trzeci tydzień ESL MP. Dziś do gry wchodzi Ungentium

14.09.2021, 12:34:51

Piotr „nawrot” Nawrocki i jego kompani z miksowej formacji Dolej Miodu zapisali na swoje konto pierwsze punkty w jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski urywając mapę MAD DOG’S PACT. Dziś przed underdogiem rozgrywek kolejna szansa na punkty, a do gry wejdzie również między innymi Ungentium. 

Przed inauguracją trzeciej kolejki ESL MP Kamil „KEi” Pietkun i pozostali reprezentanci Dolej Miodu byli jedną z dwóch ekip, które nie mogły się pochwalić dorobkiem punktowym w jesiennej odsłonie zmagań. Status ten uległ jednak wczoraj zmianie dzięki świetnej serii przeciwko MAD DOG’S PACT, w której niewiele brakowały, aby Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka ponieśli porażkę na obu arenach.

Podział punktów oglądaliśmy także w meczu pomiędzy Tarczyński Protein Team oraz M1 EDEN. Szymon „Crityourface” Pluta i spółka najpierw bez większych kłopotów zgarnęli swój wybór, czyli Nuke’a, by sromotnie przegrać Vertigo, na które zdecydowało się TPT.

Dzisiejsze zmagania w ramach ESL MP rozpoczną się od potyczki pomiędzy Ungentium oraz The Lycans. Podopieczni Macieja „Luza” Bugaja będą naturalnie oczywistym faworytem i ciężko przewidzieć scenariusz, w którym czerwona latarnia ligowej tabeli będzie w stanie urwać chociaż jedną mapę z rąk rywali. Ewentualne zwycięstwo na dwóch mapach może wysunąć Ungentium na pierwszy stopień podium po trzeciej kolejce zmagań.

O zastrzyk punktów postara się powalczyć również Team ESCA Gaming. Piotr „morelz” Taterka i jego kompani nie będą mieli jednak łatwego zadania, gdyż przed ich obliczem zamelduje się wspomniane już wcześniej Dolej Miodu, które po meczu przeciwko MAD DOG’S PACT poczuło krew i jest głodne kolejnych oczek.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ESL MP: 

  • 15:30 – Ungentium vs. The Lycans
  • 16:45 – The Lycans vs. Ungentium
  • 20:30 – Team ESCA Gaming vs. Dolej Miodu
  • 21:45 – Dolej Miodu vs. Team ESCA Gaming

Wszystkie spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. twitter.com/ungentium

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze