Dokąd poleciał ten MICHU? – ESPORTÓWKA

12.04.2021, 00:18:44

Niedziela, wczesny poranek – MICHU wylatuje z Warszawy do Amsterdamu. To właśnie w kraju ze stolicą w tym mieście bootcampuje drużyna Liquid. Ptaszki ćwierkają, że to jednak tylko przystanek przed przesiadką. Zaglądamy w listę lotów. Cholera, w najbliższym czasie startują samoloty do Los Angeles, Paryża i dosłownie w każdy inny zakątek świata. Dokąd wybiera się ten MICHU? Odpowiedzi poszukamy w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

Niepokojący stream ocelote’a z jacuzzi

I to jeszcze na oficjalnej transmisji kanału LEC. Rozumiemy, że porażka musi kłuć w serduszko, jednak żeby tak od razu opętanie? Tu nie pomoże żaden egzorcysta. ocelote’a z tego transu wyrwie jedynie puchar za triumf na Worldsach. A z tym może być cholernie ciężko.

Anonymo też na Youtubie

Nie nadążacie za wszystkimi występami swojej ulubionej drużyny, a jednak chcielibyście być na bieżąco z jej najlepszymi akcjami. Anonymo wyciąga do swoich fanów pomocną dłoń i otwiera kanał Youtube. Pierwszy film? No jakżeby inaczej – sklejka najlepszych zagrań z ostatnich miesięcy.

Znamy zwycięzcę letniego splitu LEC

I wicemistrza także. POLSKA GUROM.

Dokąd poleciał ten MICHU?

To, że będzie zaebyście, mogło wskazywać, iż MICHU najzwyczajniej w świecie dołączy do EKIPY. Ta swoją drogą z Amsterdamem ma wiele wspólnego, jednak dziś możemy oficjalnie obalić tę plotkę. Dokąd wędruje zatem Michał?

Największa przygoda życia? Mierna to wskazówka. Trzeba więc szukać dalej.

Zwykły bait? Bardzo możliwe, jednak nie ukrywamy, że taki MICHU w Evil Geniuses siadłby niesamowicie. Poza tym EG jednego Polaka już ma. W pewnym sensie. No ale wy narodowość oceniacie po ikonce na HLTV, to co my się odzywamy…

Fot. Team Envy

Tagi:
Anonymo Esports LEC MICHU ocelote
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze