Do First Strike jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej…

21.11.2020, 00:12:44

Jedna seria BO3 dzieli drużynę dowodzoną przez Aleksandra „zeeka” Zygmunta od awansu do głównego etapu europejskich zawodów spod szyldu First Strike. Były kapitan THOSE GUYS do spółki ze swoimi kolegami z zespołu może tym samym już jutro dołączyć do Patryka „Patitka” Fabrowskiego, który jest, póki co jedynym Polakiem pewnym udziału w imprezie sygnowanej przez Riot Games. 

W kluczowym etapie zamkniętych kwalifikacji łącznie znalazło się siedmiu Polaków. Spore nadzieje mieliśmy względem Entropiq, które wydawało się pewniakiem do udziału w meczu BO3 o awans na First Strike, jednak rzeczywistość brutalnie nas zweryfikowała. Sebastian „NEEX” Trela i jego kompani zostali zmiażdżeni przez czeskie Enterprise Esports wynikiem 4:13 i pożegnało się z rywalizacją.

Szczęścia nie miała również formacja Jakuba „ayke” Smoczyńskiego i Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego. Polacy musieli uznać wyższość Heretics z Žygimantasem „nukkye” Chmieliauskasem na czele.

Na szczęście na wysokości zadania stanął zeek, który poprowadził nolpenki do zwycięstwa zarówno z Mik0nsDiciple, jak i Guild Esports. Dzięki temu były reprezentant x-kom AGO już jutro rozegra ostateczne starcie w kwalifikacjach, które będzie się odbywać w formacie BO3.

Rywalem formacji Polaka będą zresztą oprawcy Entropiq, więc dla zeeka będzie to szansa, aby w pięknym stylu pomścić swoich byłych kolegów z THOSE GUYS – Michała „RETO” Silskiego oraz Patryka „starxo” Kopczyńskiego. Na zbliżający się mecz patrzymy również przez pryzmat tego, że w przypadku ewentualnego zwycięstwa i awansu na First Strike zakontraktowaniem rosteru nolpenki mogłyby się zainterestować uznane europejskie organizacje.

Początek spotkania pomiędzy drużyną dowodzoną przez Zygmunta oraz czeskim kolektywem został zaplanowany na godzinę 17:00. Mecz będziecie mogli oglądać w tym miejscu.

Pełna rozpiska meczów w ramach play-offów kwalifikacji First Strike:

Sobota:

  • 17:00 – nolpenki vs. Enterprise Esports
  • 20:00 – Prodigy vs. L’institut

Niedziela:

  • 17:00 – need more DM vs. Purple Cobras
  • 20:00 – Team Heretics vs. Team Finest

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze