Dłuższe przyglądanie się broni poprawi waszego skilla – ESPORTÓWKA

12.06.2021, 01:44:22

W dzisiejszej ESPORTÓWCE przynosimy wam kolejną garść jakże cennych i odmieniających życie statystyk. Poza tym będzie o produkcji z okazji pierwszego roku Valoranta, grubej imprezie w Ultraligowym studio i jasnowidzu-pesymiście Carlosie. Zapraszamy!

Piąteczek z Ultraligą

Co prawda mecze grają we wtorki i środy, jednak w piątki jak widać zamieniają się w imprezowe bestie. To jak, kiedy domówka u Silv4na? Co? Jak pobije rekord vysotzkyego? No to sobie poczekamy…

Jasnowidz, pesymista… po prostu Carlos

CEO G2 Esports przyjął na letni split nietypową taktykę. Zamiast wierzyć w zwycięstwo swoich podopiecznych, zapowiada ich klęskę. 1-17 powiadasz? No taki wynik na pewno zostałby zapamiętany. 

Valorant ma już roczek

Ten niemowlak mimo krótkiego stażu mocno namieszał na esportowym rynku. Z marszu skradł serca wszystkich kibiców zza Atlantyku i coraz śmielej puka do drzwi wszystkich europejskich domostw. Z okazji pierwszych urodzin Riot przygotował specjalną produkcję. Celebrujmy razem!

Inspect broni = większy skill?

Nikt nam nie udowodni, że tak nie jest. No a tak całkiem poważnie – diagram może i nie ma wartości edukacyjnych, jednak pokazuje jedno – im niższa ranga, tym mniejsze pojęcie o grze. No bo kto nie lubi popatrzeć sobie w trakcie rundy na te obskrobaną siatkę safari?

Fot. SCOPE.GG

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze